אירועים ושמחות הפכו להיות חלק בלתי נפרד משגרת חיינו. אין כל ספק, מדובר בעניין מבורך הממלא את ליבנו הנאה רבה. אך כאשר בכל חודשיים מגיעים לאירוע אחר, רמת הריגוש והעניין פוחתת. בדיוק בנקודה הזאת נכנסים אירועי הקונספט לתמונה. אירועים ייחודיים, מרגשים ונפלאים, המותירים את רשמי החוויה החיוביים לאורך זמן רב. אם גם אתם רוצים שכולם ידברו על האירוע שלכם, הישארו עימנו וגלו טפח מעולם הפקות אירועי הקונספט.

מהם בדיוק אירועי קונספט?

אז כדי ליישר קו, נגדיר, ברשותכם, למה מתכוונים כאשר מדברים על הפקת אירועי קונספט. ובכן, מדובר באירועי-שמחה, פרטיים או עסקיים, אשר מאפיינם העיקרי הוא סיפור, נושא או תחום נבחר, אשר מלווים את האירוע על חלקיו השונים – המיקום, האוכל, הלבוש, התוכנית האומנותית וכו'. כל אירוע מתאים להפוך לאירוע קונספט – חתונות הן אפשרות אמיצה ונפלאה, בר / בת מצווה פופולאריים במיוחד בתחום הקונספט, כנסים ואירועי חברה בעלי קונספט הופכים לשיחת מסדרון לאורך זמן ואפילו סתם יום הולדת לילדכם האהוב או לאישה/בעל היקרים כל כך לליבכם. מה נאמר? כשהקונספט מנצח, האירוע מנצח.

אירועי הקונספט הפופולאריים ביותר

אז אילו קונספטים נחשבים לאהובים ולמבוקשים ביותר על ידי הישראלים? ובכן, הרשימה ארוכה ודינאמית, שכן היא מתואמת לטרנדים האחרונים הרלוונטיים (לא תאמינו כמה מבקשים אירוע בסגנון "וונדר מן" מאז העלייה לאקרנים של הסרט המצליח בכיכובו של גל גדות). בין הכוכבים שנמצאים תמיד ברשימת המבוקשים ניתן למצוא כמובן הפקת אירועי קונספט בסגנון תוכניות ריאלטי דוגמת "הישרדות"; אירוע קונספט בסגנון טקס האוסקר הנוצץ; אירוע מלא אורות מנצנצים סטייל לאס וגאס; אירוע הוליוודי טהור על כל המשתמע מכך; אירוע בסגנון המערב הפרוע; אירועים בסגנון אפריקאי / ברזילאי אהובים מאוד; אירוע מרגש בסגנון "רוקדים עם כוכבים"; ואפילו אירוע "בית כלא", בו התפאורה, התלבושות ואפילו סגנון הדיבור של המלצרים מזכירים את הנעשה מאחורי הסורגים, התבקש על ידי אנשים מיוחדים במיניהם; קיימות עוד שלל דוגמאות נפלאות ויצירתיות במיוחד, כאשר ניתן לבחור בין שלל אפשרויות קיימות או לעלות רעיון יצירתי בכוחות עצמכם.

הפקת אירועי קונספט – משימה למקצוענים בלבד

הפקת כל אירוע שמחה היא משימה לא פשוטה כלל וכלל, אך כאשר מדובר על הפקת אירועי קונספט, הופכת המשימה לסבוכה פי כמה. הקושי טמון בשלל הפרטים עליהם יש לחשוב, בסנכרון המושלם שחייב להיות בין החלקים השונים באירוע, ובעיקר בעובדה שצריך להמציא את הגלגל מחדש ולא רק להעתיק מאלף אירועים קודמים. המסר, אם לא הבנתם, הוא שאל תעזו לנסות להפיק בכוחות עצמכם. אולי תחסכו כמה גרושים, אבל תצטערו על הניסיון מהר מאוד. חברות ומפיקי אירועים רבים ישמחו לעשות עבורכם את כל העבודה, כשאתם תתרכזו בלקבל החלטות ולנוח בדרך להשגת האירוע המיוחד ביותר מבחינתכם.