הפקת אירועים

הפקת אירועים

חברת הפקות מנטבר מתמחה בהפקת אירועים, אירועי חברה, הפקת כנסים, ימי גיבוש לעובדים ועוד. אירועים והפקות הם כלים שיווקיים רבי עוצמה המאפשרים לברוא רגעים בלתי נשכחים. אז מה אנחנו יכולים לעשות בשבילכם?

הפקת אירועי חברה

לכל חברה או ארגון יש כמה וכמה סיבות לאירוע: לחגוג הצלחות, שמחות, לחלוק עם העובדים, לשתף את הלקוחות, לציין מספר שנים לחברה...  אנחנו במנטבר נחשוב, נכתוב, נפיק, נביים ונהפוך את הסיבה שלכם לאירוע חברה ייחודי בלתי נשכח.

קרא עוד>>

הפקת אירועים עסקיים

אירועים עסקיים הם חלק חשוב ומרכזי  במערך העסקי והשיווקי של כל חברה או ארגון.
בין אם המוזמנים הם העובדים, הלקוחות או  אפילו הספקים- לאירוע העסקי חשיבות רבה באפשרות להציג את עוצמת הארגון או החברה, לחבר את המוזמנים אל המסרים העסקיים ולייצר אמירה שתשרת את האינטרסים העסקיים שלכם.

קרא עוד>>

הפקת אירועי השקה

ההליכה המשותפת עם הלקוחות לאורך התהליך ועד לרגע לו חיכו כל כך. הבנייה הנכונה של ההכרזה, רגע החשיפה והשמחה שבאות איתם...

להיות  החברה שאחראית להפקת אירוע  ההשקה הופך אותנו לשותפים לדרך ופשוט גורם לנו להתרגש....

הפקת כנסים וימי עיון

לכנס משמעות עסקית רבה ולעיתים מורכבת המצריכה לוגיסטיקה מורכבת כמו גם רעיון מנצח. ארגון סביב לוחות זמנים קפדניים לצד אותו דבר נוסף שמייחד את הכנס ומוסיף לו עניין. וכמובן היכולת לחבר את כל אלו להפקה אחת מהודקת ומנצחת.

הפקת אירועים ממלכתיים

אירוע גדול ומרשים בעל היקף רחב של אורחים, ביניהם גם אח"מים, תכנים, אמנים ובהרבה מהמקרים שידור חי בטלוויזיה-  הוא עניין למביני עניין.  צריך לדעת איך לעטוף תכנים ממלכתיים בחשיבה יצירתית ולהפיק אירוע מסונכרן  ומדויק שראוי להיקרא ממלכתי- אנחנו במנטבר יודעים ויודעים טוב.

קרא עוד>>

הפקת אירועי במה

כמי שכיכב, הפיק, יצר והיה מעורב בעשרות הפקות במה ותיאטרון מהמובילות והמצליחות בישראל ובעולם, כולל כאלו שקטפו את החשובים שבפרסים, הבמה והתיאטרון קרובים ויקרים לליבו של אלי מנטבר...

קרא עוד>>

ימי גיבוש לעובדים

להתחרות, אבל ביחד, לנצח, מתוך שיתוף פעולה. לדעת לשלב ערכים ומסרים עם האתגרים. התחנות, הרעיונות, החוויות...ליום גיבוש חשיבות רבה מאוד במערך האנושי בכל חברה וארגון וגם אצלנו במנטבר... 

נופשים בארץ ובחו"ל

הם נותנים את הלב יום יום, משקיעים, מעורבים...לעובדים של כל חברה וארגון מגיע נופש! כזה שישחרר האווירה וימלא את הריאות אוויר, יעביר לעובדים את המסר- אתם חשובים לנו ויהיה מלא בעניין ולא פחות חשוב ב- FUN. באילת המוארת, בצפון הירוק, בדרום המדברי או מעבר לים- במנטבר מבינים ויודעים איך ליצור את נופש החברה המושלם.

הפקת אירועי השקה

הרגע הזה בו הלקוחות חוגגים משהו חדש הוא פסגה בעולם הפקות אירועי החברה.

להיות חלק מההכרזה על הסכם קיבוצי שנחתם, השקה של  מוצר או שירות חדש עליו עמלו רבות בחברה – זו הרגשה מיוחדת ומספקת. היכולת להביא את הרעיון המנצח, זה שיהפוך את אירוע ההשקה לבלתי נשכח, ההליכה המשותפת עם הלקוחות לאורך התהליך ועד לרגע לו חיכו כלכך. הבנייה הנכונה של ההכרזה, רגע החשיפה והשמחה שבאות איתם,

להיות החברה שאחראית להפקת אירוע ההשקה הופך אותנו לשותפים לדרך ופשוט גורם לנו להתרגש....

רוצים לקחת את האירוע הבא שלכם גבוה? צרו איתנו קשר ונשמח להיות שם בשבילכם!

 

הפקת אירועים
מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות