ב-8 למרץ 2020 יחול יום האישה הבינלאומי, וזהו בדיוק הזמן להתחיל ולתכנן לעובדות שלכם אירוע במיוחד עבורן. אנחנו בטוחים שאתם מתייחסים אליהן יפה לאורך כל השנה, ובכל זאת, מדובר בתאריך שאפשר ואף רצוי לחגוג באמצעות אירוע מושקע. מעוניינים אבל חסרי רעיונות? בשביל זה אנחנו כאן.

אירועים ליום האישה – המכנה המשותף

אך לפני כן, נבהיר מהם שני הדברים שחשוב שיהיו בכל אירוע שתחשבו עליו. ובכן, הבסיס האיתן לכל אירוע הוא מקום מכובד שיארח אותו. נכון, מדובר ביום האישה ולא בחתונה של בתכם הבכורה. ועדיין, אולם מתקלף, עם מזגן שעושה רעש, ותקרה ששורצת סימני רטיבות, הם לא תפאורה הולמת לאף אירוע.

אל תדאגו, יש לא מעט מקומות נפלאים ולא יקרים. רק תזדרזו כי יש הרבה בוסים ומנהלים שמחפשים לפנק את העובדות שלהם בדיוק כמוכם. העניין השני הוא האוכל, כי כמה שהנושא הזה קלישאתי, הוא גם חשוב. אז שוב, לא צריך ארוחת גורמה בחמש מנות, אבל קייטרינג מגוון, עשיר בטעמים, עם מוניטין טוב, הוא בגדר חובה באירוע יום האישה שלכם.

על אופנה, תרבות ומקדחה חשמלית – רעיונות מומלצים

אז אולם – יש! כיבוד – גם יש! כעת צריך לדאוג לפעילות מתאימה, כדי שהבנות לא ישתעממו במהרה. לשם כך מומלץ לבחור קונספט מוביל וללכת איתו הכי רחוק שרק אפשר. להלן מספר דוגמאות:

  • אז נתחיל באירוע שכולו סטיילינג ואופנה. במרכז האירוע סדנה קלילה ומהנה, אשר מלמדת את האישה את כל סודות האופנה שכל אחת צריכה לדעת. החל מבחירת ושילוב צבעים, דרך אקססוריז, התאמת הבגדים למבנה הגוף ולמראה הכללי ועוד. מדובר בשעתיים וקצת מלאות חיוכים ותובנות לחיים.
  • ממשיכים בסדנה נוספת שאולי תישמע לכם מוזר בהתחלה, אבל בהחלט מתאימה להלך הרוח של ימינו שמעודד כל אישה להיות חזקה ועצמאית ככל האפשר . מדובר על סדנת הנדיוומן בה העובדות ילמדו כיצד להתמודד עם תרחישים שונים המזוהים עם העולם הגברי בדרך כלל. החלפת תקר, עבודה עם כלים דוגמת מברג, פטיש ומקדחה ועוד.
  • רעיון נוסף (הפעם כזה שכולל פחות כפפות עבודה ומשקפי מגן) הוא אירוע בסימן תרבות, אותו ניתן לערוך במקום שמדיף ריח תרבותי – מוזיאון, תיאטרון, גלריה וכו' – ומשם להמשיך למסעדה או לאולם. אפשר גם להביא את התרבות אליכם לאירוע, באמצעות הרצאה של משורר/שחקן/סופר מפורסם (או מפורסמת), מופע מושקע שמגיע על אליכם ועוד.

ואי אפשר בלי להזכיר סדנאות בישול, אפייה וכל מה שביניהם; סדנאות עיסוי שיעשו להן נעים בגב, סדנאות מניקור, פדיקור ואיפור; ושלל רעיונות נוספים שנשים אוהבות.

כיצד להפיק את האירוע?

ובכן, התשובה פשוטה למדיי, שכן אירוע לכבוד יום האישה מפיקים רק באמצעות חברת הפקות אירועים, שתחסוך מכם התעסקויות בלתי פוסקות וכאב ראש בלתי נגמר. חברה שכזאת תדע להמליץ לכם על אולמות ורעיונות ראויים, ואף נמצאת בקשרים עם כל בעלי המקצוע הרלוונטיים. שיהיה בהצלחה!