5 רעיונות לימי גיבוש מקוריים
5 רעיונות לימי גיבוש מקוריים

5 רעיונות לימי גיבוש מקוריים

הם עובדים קשה בכל ימות השנה, ומשקיעים מזמנם וממרצם כדי שתמיד תהיו מרוצים מהם. העובדים הם הלב הפועם של החברה או העסק שלכם, וככאלו, חשוב לומר להם תודה מידי פעם. אחת הדרכים המהנות והנפלאות ביותר להגיד תודה בלי מילים היא יום גיבוש, שהופך את עובדיכם למרוצים יותר, מגובשים יותר ויעילים הרבה יותר. אם גם אתם רוצים לעשות טוב על הלב לעובדים, אך אובדי עצות לגבי איך לארגן יום גיבוש שאף אחד לא ישכח, הנה חמישה רעיונות נפלאים עבור ימי גיבוש מקוריים במיוחד.

 

ספורט, בישול והתנדבות

  • נתחיל מיום גיבוש תחרותי-ספורטיבי, שיכיל במרכזו תחרויות ספורט שונות ומשעשעות. האפשרויות אינסופיות: לוחמה בכדורי צבע, לוחמה בזירת לייזר, "כדורגל-בועה" (כשכל שחקן 'עטוף' בבועת ענק מתנפחת וצריך להסתדר תחת הקשיים שהיא יוצרת), חדר בריחה, משחקי שולחן כמו הוקי אוויר, כדורגל מוטות, סנוקר, תחרויות ריצה בתוך שקים, משיכות בחבל ועוד שפע רעיונות ספורטיביים ונהדרים שיוציאו מהחבר'ה את כל הטוב שבהם.

 

  • נוריד קצב ודציבלים עם יום גיבוש המעניק אהבה וחום לעולם הבישול והמטבחים השונים. סדנאות בישול, אפייה וכל מה שביניהם מתקיימים בכל רחבי הארץ ויכולים להפוך כל אדם חסר יכולת וניסיון במטבח ל"מיני שף" למספר שעות טובות. זהו יום גיבוש מיוחד, אשר יוצר הרמוניה של ממש בקרב העובדים ומעניק להם כלים נפלאים לעתיד. ימי גיבוש מקוריים מהסוג הזה יכולים לכלול סדנת מטבח איטלקי, סדנת קינוחים, סדנת המזרח הרחוק ועוד. בקיצור, יום גיבוש בטעם טוב...

 

  • נמשיך עם יום גיבוש מיוחד במינו המותיר את חותמו על כל עובד ועובד – יום גיבוש בשילוב התנדבות בעמותה כל שהיא, בסיוע לנזקקים וכדומה. זהו יום גיבוש נפלא שכולו אור ונתינה. אפשרויות ישנן בשפע – אריזת קופסאות מזון לנזקקים, פעילות מהנה יחד עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, ביקור באחת ממחלקות בתי החולים ועוד. חשוב לבחור פעילות שתרגש, תשמח ותגבש ולא כזאת שתעציב אף עובד.

 

אתגרים וטבע

  • רעיון רביעי ונפלא לא פחות מקודמיו הוא יום גיבוש בסימן משחקי אתגר וחידות, כשאת רשימת המופלאים מובילים, כמובן "מצא את המטמון" וה"מירוץ למיליון" (אבל הם בחלט לא היחידים). אין כל ספק, מדובר בהצלחה מובטחת. בארגון ימי גיבוש מקוריים שכאלו, חשוב להקפיד על מספר פרטים חשובים, בראשם משימות מתאימות מבחינת קושי ועניין ומגוונת מבחינת הדרישות שלהן (כך שלמשל עובד שאינו מצטיין בספורט לא ימצא את עצמו נכשל בכל משימה). עניין משמעותי נוסף הוא החלוקה לקבוצות. רצוי לעשות זאת בעצמכם ולהקפיד על כך שעובדים שאינם חברים ומגובשים בהכרח יהיו יחד באותה הקבוצה. ניתן לבחור ביערות, פארקים וכל שטח פתוח לפעילות הנפלאה הזו.

 

  • ונסיים ביום גיבוש עליו כל מילה מיותרת – יום טיול בטבע. בג'יפים, ברגל, בקיאקים או בכל דרך שתעזור לעובדים להתאהב מחדש באימא אדמה. מקווים שהצלחנו לעזור לכם. תיהנו!
מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות