יום גיבוש לעובדים - 5 רעיונות מקוריים
יום גיבוש לעובדים - 5 רעיונות מקוריים

יום גיבוש לעובדים - 5 רעיונות מקוריים

בחברות רבות, ימי גיבוש לעובדים או ימי כיףהפכו למסורת של ממש. אחת לשנה יוצאים עובדי החברה, המנהלים והדרג הבכיר ליום כיף שכולו גיבוש והנאה. ימי הכיף עשויים להיות הזדמנות נפלאה לחיזוק קשרים והרגשת השייכות לארגון. כמו כן, ליום הכיף יתרונות רבים נוספים כמו צמצום פערים בין הדרגים הבכירים לזוטרים, הגברת המוטיבציה החיובית לעבודה ושבירת שגרת העבודה המונוטונית. לכן, ככל שתתאמצו לחשוב על טובת העובדים והתועלת שהם עצמם יפיקו מיום הגיבוש, תגדל תחושת האחריות והמקצועיות שלהם. אי לכך, קיבצנו לפניכם מספר רעיונות מקוריים לימי גיבוש לעובדים, שתוכלו להיעזר בהם ביום הגיבוש הבא.

יום גיבוש לעובדים על יאכטה

כאשר תוציאו את העובדים מסביבת העבודה הטבעית, הם יודו לכם בפה מלא, אולם כאשר תוציאו אותם אל לב הים הם לא יפסיקו לשוחח על כך שבועות ארוכים. אין ספק כי מדובר ברעיון מלא בפוטנציאל: אתם וצוות המנהלים או העובדים בלב הים, כשלצדכם שלל הפינוקים שמציעות חברות היאכטות כמו מוסיקה טובה, תפריט משובח ומתקני שיזוף. תוכלו להוסיף סדנה אטרקטיבית שתתקיים על היאכטה כמו למשל סדנת אימפרוביזציה, שפת גוף או סדנאות העשרה בתחומים שונים.

חוויה בים המלח

היתרון הגדול של יום גיבוש לעובדים בים המלח הוא הבוץ. למרות שבוץ מתקשר אצל רובנו אסוציאטיבית עם לכלוך וזוהמה, רבים בוחרים בים המלח כיעד מועדף לימי גיבוש בעיקר בזכותו. בחופים עובדיכם יוכלו ליהנות מבריכות מי הגופרית, מסז'ים וטיפולי בוץ מפנקים במיוחד. כמו כן, ניתן להיעזר בחברת הפקת אירועים ולערוך אירוע קצר על החוף עם ריקודים ושתיה.

הפעלות מקוריות למבוגרים

אם בא לכם לוותר על האטרקציות המלהיבות והתוססות, ומתחשק לכם לפנק את העובדים בחוויה אינטימית ומרגשת, תוכלו לבחור אחת מההפעלות המקוריות המוצעות למבוגרים, כמו למשל: סדנת רוחנית המאפשרת לעובדים לקבל כלים להתמודדות במצבי לחץ ושחיקה, סדנת יוגה או טאי צ'י לרוגע והרפיה, סדנאות לחיזוק האמון בין העובדים, סדנת תקשורת או הרצאה מעניינת שתעשיר את ידיעותיהם של העובדים בתחומים מעניינים כמו תזונה, ציונות, תקשורת, היסטוריה וכדומה.

לשבת ביחד תחת האוהל

תודו שעל רעיון מקורי כזה לא חשבתם. חברות רבות מעוניינות לערוך יום גיבוש לעובדים תחת אוהל בדואי המעוצב בסגנון שאנטי עם מחצלות, שולחנות, כריות, מפות ותאורה מתאימה. את האוהל ניתן למקם בכל מתחם, ולתאם יחד עם חברת הקייטרינג על תפריט ים תיכוני או מזרחי לפי בחירתכם. בתור בונוס, תוכלו לצאת עם הצוות לרכיבה מרגשת על סוסים או לקמפינג תחת כיפת השמיים.

יום גיבוש בירושלים

העיר המתוירת ביותר בארץ, טומנת בחובה שפע רעיונות מקוריים לעובדים. ניתן להתחיל בסיור על חומות העיר העתיקה, לשוטט בשוק מחנה יהודה וללמוד על הסטורית המקום, ולקנח בפעילות גיבוש בגן סאקר או בכותל המערבי. העיר ירושלים היא רב- גונית והיא מאפשרת לכם למצוא פעילות המתאימה לכל סוגי העובדים, צעירים ומבוגרים כאחד.

רוצים רעיונות מקוריים נוספים, מוזמנים ליצור איתנו קשר>>

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות