כנס הרכבות הבינלאומי

כנס הרכבות הבינלאומי

ועדת הרכבות והכנס הבינלאומי של רכבת ישראל, שנמשך על פני 4 ימים עמוסים ומרתקים.

אל הכנס הגיעו כ-20 אורחים מחו"ל, אשר לוו על ידי דיילות צמודות, לאורך שהותם בארץ. בארץ הם השתתפו לא רק בוועדה, כי אם גם בסיורים מודרכים ברחבי ירושלים ותל אביב. הכנסים התקיימו במלון לאונרדו סיטי טאוור ברמת גן, המיועד למפגשים עסקיים מאין אלה. עבור הכנס עוצב במיוחד לוגו, אשר ליווה את כל חומרי המיתוג של הכנס, החל בהזמנות ועד ל-give away. בערב הראשון, הוזמנו האורחים לארוחת ערב חגיגית ויוקרתית במסעדת ליליות היוקרתית,
בתל אביב, בעלת הערך החברתי של העסקת נוער בסיכון.

ביום השני, השתתפו האורחים בועדת הרכבות, במלון שרתון סיטי טאוור. באותו הזמן, השתתפו בני הזוג של האורחים בסיור מרהיב, שלקח אותם לגלות ולהכיר את העיר תל אביב. בערב, הצטרפו האורחים אל בני הזוג, לארוחת ערב במסעדת "גשן" ביפו, לאחריה יצאו לסיור להכרת יפו.

ביום השלישי, השתתפו האורחים בכנס הבינלאומי "שינוי ניהולי בתחבורה הציבורית וברכבות", בין תכני הכנס, שולבו אתנחתאות, באמצעות הרצאה של פרופ' אביגדור גל מהטכניון, בהרצאה בנושא הביג דאטה תוך המחשה באמצעות מגמות בעולם התחבורה. ומפגש על חושי עוצמתי עם המנטליסט ניר חיימוביץ'.

ביום הרביעי עלו האורחים לירושלים, ליום גדוש שהחל בשער הגיא, שם התקבלו בקפה ומאפה, וצפיה בסרט במרכז המבקרים. משם המשיכו לסיור מרתק בפרוייקט A1. לאחר שספגו מספיק זמן רכבת, סיירו האורחים ביד ושם ובעיר העתיקה בירושלים, אכלו במסעדת קדמה וסיימו בסיור עששיות ליילי, מלא אור, בשכונת משכנות שאננים, השכונה הראשונה שנבנתה מחוץ לחומות העיר העתיקה. לאורך כל ימיי הכנס, ניתנו לאורחים מתנות קטנות וממותגות בלוגו הכנס, ביניהן:
 disk on key, כובעים, חולצות, lunch box ועוד. 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות