לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

              

"ברצוננו להביע בפניך את הערכתנו לאופן ביצוע הפקת האירוע. התגייסות צוות ההפקה, התכנים, הכתיבה והבימוי והתוצאה המרגשת אליה הגענו יחד עמכם באירוע, היתה מעוררת הערכה ומרגשת מאוד"

"עובדי חברה ומנהליה הינם בעלי ניסיון רב בתחום ובעלי תודעת שירות גבוהה מאוד. כל אירוע מלווה באופן אישי על ידי מנהלי החברה. עובדי החברה מטפלים בתשומת לב רבה בכל פרט, זמינים בכל שעה של היום ומסייעים בכל הנדרש בתכנון האירוע ובמהלכו באדיבות רבה ובמקצועיות. חברת מנטבר אמנים והפקות ראויה לשבח על עבודתה המקצועית והיעילה."
 

 "שוב ושוב אנו נותרים ללא מילים. הכי מושקע. הכי מקצועי. הכי מאורגן. הכי בגדול.
הכי... הכי!!!!"

 

"תודה על היחס החם, הסבלנות והתחושה שיש מי שמבין את הראש שלנו ויודע כיצד לעזור לנו לשאוף ולהשיג את האפקט שרצינו, בצורה המקצועית ביותר. הנכונות שלכם תמיד להשתפר ולהיות פתוחים להצעות, משפרת ומעצימה את החוויה שבעבודה משותפת. היכולת שלכם למקסם עמידה בלוחות זמנים ותכנון מוקדם של האירוע, הם סוד ההצלחה של האירוע."

 

"חברת מנטבר נבחרה במכרז להפקת האירוע. כבר מהשלב הראשון (טרום הבחירה), התרשמנו מהרצון להשקיע ברעיונות ולתת ערך מוסף לניהול האירוע. לאורך כל התהליך, נהנינו מהסטנדרטים הגבוהים שנקבעו ומהנכונות לעמוד בכל הדרישות שלנו (שהן לא פשוטות). כולם ציינו שהאירוע "תקתק", היה איכותי ונוכחות אנשי ההפקה היתה ניכרת בכל השלבים."

 

"תודה רבה על אירוע מדהים! מתוזמן למופת! ערב מלא אושר, שמחה, גאווה לעובדי סלקום. ערב שלא ישכח בחיים!"

 

"אני מבקשת להודות בשמי ובשם כל צוות העובדים על הפקת יום הגיבוש של מטה חברת קופיקס. משלב הארגון ועד הביצוע, התאמת הפעילויות לצרכים שלנו והקדשת תשומת לב רבה לפרטים קטנים כגדולים. כולנו נהנינו מאוד. מקווים שהפעם הבאה תהיה בקרוב."

 

 

"במכרז שהתקיים, זכתה חברת מנטבר ויצאנו לדרך כשלפנינו חודש אחד בלבד להפקת אירוע גדול ורב משתתפים. למרות פרק הזמן הקצר, היה אירוע מדהים בכל קנה מידה. התכנון היה מוקפד, לוחות הזמנים היו מדוייקים, התכנית האמנותית היתה מצויינת, מקורית ועשירה ומתאימה לאירוע ולקהל. הניסיון הרב והמקצוענות באו לידי ביטוי לכל אורך הדרך. השקט הנפשי והביטחון שלכם, השפיעו והרגיעו לכל אורך התהליך. עזרתם לנו לצלוח את התקופה המאתגרת בהצלחה ואף בהנאה מהעשייה."

 

"הריני מוצא חובה נעימה להודות על התכנון וההפקה המצויינים של הכנס הבינלאומי drive the change 2016, שהתקיים בתל אביב ובירושלים. הארגון המצויין של הכנס על שלל מרכיביו, זכה להערכה ולשבחים רבים שקיבלנו מאורחינו בחו"ל."

 

"החברה הוכיחה יכולת מקצועית ראויה לציון, תוך אחריות, עמידה בתכנית העבודה, חדשנות ותפעול איכותי ורציני במהלך כל האירועים שהפיקה עבורנו. החברה משלבת בתוכה מעטפת תומכת של במאים, גרפיקאים, אנשי תפעול, מהמקצועיים שפגשתי בתחום."

 

"אני מצדיע בזאת לחברת מנטבר, על היכולות ההפקתיות המשובחות. בכל אירוע, חברת מנטבר נקראת לדגל, ומצליחה להפתיע, בכל פעם מחדש, עם רעיונות קריאייטיבים, מענה מקצועי ומהיר, יכולת הסתגלות לתנאי שטח מורכבים, הפקה מקצועית, מהודקת ועשירה ועוד ועוד."

 

"זכינו לערב עוצמתי ומרגש, ערב בו הורגשה העובדה ששמתם לב לכל פרט ולו הקטן ביותר וכן הושגו היעדים שהצבנו לעצמנו. תשבחות העובדים במהלך ולאחר האירוע הן הוכחה נוספת להצלחת הערב."

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות