עולם הפקות האירועים 2020 -  מה מצפה לנו?
עולם הפקות האירועים 2020 -  מה מצפה לנו?

עולם הפקות האירועים 2020 - מה מצפה לנו?

שנת 2020 נמצאת כבר ממש מעבר לפינה, ובענף הפקות האירועים מתכוננים במרץ לעוד עונה של עשרות אלפי אירועים – פרטיים ועסקיים כאחד. אז מה הם הטרנדים החמים הצפויים לפגוש אותנו בשנה החדשה? על כך תקראו מייד.

 

הטכנולוגיה מגיעה לעולם האירועים

עשרים השנים האחרונות הכניסו לעולמנו מתקפה טכנולוגית שממאנת להסתיים בכל תחומי החיים. הייתה זו, אפוא, רק שאלה של זמן, לפני שרוח הקידמה והמיחשוב ימצאו את דרכם גם לענף האירועים. ב-2020 השימוש בטכנולוגיה מתקדמת יפרח במיוחד, ויתבטא בשלל אלמנטים. הנה המרכזים שבהם:

  • אפליקציות לניהול התקציב והאירוע – בעזרתן תוכלו להיות תמיד עם האצבע על הדופק, לוודא שאתם לא חורגים מהתקציב, לדעת מה נותר לכם לשלם וכו'.
  • אפליקציות לניהול וארגון המוזמנים – שליחת הזמנות, תזכורות, אישורי הגעה, סידורי שולחנות וכדומה. הכול במהירות ובנוחות מקסימאלית.
  • מתנה ממוחשבת – מדובר בעמדות ממוחשבות המוצבות בכניסה לאולם, בעזרתן יוכלו האורחים להעניק את מתנתם באמצעות כרטיס האשראי שברשותם.
  • מזכרות וצילומים – הטכנולוגיה המתקדמת תתבטא היטב גם באטרקציות עצמן באירוע, דוגמת תאי צילום מתקדמים מסוגים שונים שמעניקים מזכרת נפלאה. עם מסך מגע, אפשרות לעלות את התמונות לרשתות החברתיות, קבלת התמונה ישירות לנייד ואפשרויות נוספות. הכול מהיר ובאיכות הדפסה גבוהה.

 

עוברים לבוטיק

תאהבו את זה או לא, אי אפשר להוציא את המזרח התיכון מישראל. החאפלות, הבלגאן, השמח – כל אלו היו ויהיו כאן תמיד. אלא שבשנה החדשה צפויים יותר ויותר אירועים להדיף ניחוחות בוטיק, שיבואו לידי ביטוי במרכיבים שונים של האירוע. עם פחות מוזיקה קופצנית ויותר קלאסיקה ברקע, עם פחות שיפודים ופיתות, ויותר מנות שף שמצטלמות נהדר; אפילו באלכוהול יורגש השינוי, עם עליית כוחם של הקוניאק, הוויסקי המשובח והקוקטיילים, על חשבון הבירות והוודקה. בקיצור, ב-2020 הקלאס של האירועים בישראל הולך לקפוץ כיתה...

 

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

נקודה נוספת שהחלה להשתנות בשנה-שנתיים האחרונות, ותמשיך לצבור תאוצה גם בשנת 2020 היא בחירה יצירתית יותר של מקומות האירוח של האירועים. כשהאולמות וגני האירועים דורשים, לעיתים קרובות, מחירים מוטרפים, עם ישראל לא נותר לשבת על הגדר, ומחפש לעצמו אלטרנטיבות טובות לא פחות. חופי הים, חדרי הבריחה, אולמות בתי המלון, מועדוני הלילה ואפילו כפרי הנופש המבודדים, כל אלה יארחו בשנה המתקרבת את רבים מאירועי ישראל.

 

שמים סוף להפקה העצמאית

אלפי אנשים, בעיקר בתחום אירועי חברה והכנסים המקצועיים, ניסו בשנים האחרונות להפיק את האירוע שלהם באופן עצמאי. הם קראו קצת בגוגל, נעזרו מעט במכרים ויצאו לדרך חדורי אמונה וביטחון. רובם המוחלט סיים את האירוע עם הלשון בחוץ והזנב בין הרגליים, איפה שהוא על הציר בין כישלון מהדהד לאירוע סתמי שיישכח במהרה.

ב-2020 תראו פחות ופחות אנשים מהסוג הזה, אמיצים בעיניי רוחם וקלי דעת בעיניי הסביבה. ההפקות בימינו סבוכות ומתישות מאי פעם, והיכולת להפיק אירוע ללא ניסיון, ידע וקשרים – כמעט ולא קיימת. 2020, חברים, עומדת להיות השנה של חברות ההפקה. זכרו זאת והתקשרו עם אחת במהרה.

 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות