עולם האירועים בצל הקורונה
עולם האירועים בצל הקורונה

עולם האירועים בצל הקורונה

 

כידוע לכולם שנת 2020 הכתה את תחום האירועים במלוא העוצמה, ובמילים אחרות הקורונה סדרה לכולנו את הפקת השנה. ברמה הפילוסופית ניתן לומר שהמין האנושי קיבל תזכורת מי כאן ה"בוס". השאלה הגדולה יותר היא מה יהיה ביום שאחרי? כחברת הפקות אחת ההתמחויות הגדולות שלנו היא יכולת ארגון ותכנון. למעשה, שליטה בהיבטים אלה מאפשרת לנו לעשות בהצטיינות את מלאכת ההפקה. מה צופן לנו העתיד? עד כמה ניתן לנבא כיצד יראה עולם האירועים וההפקות בתום המשבר? הצטרפו אלינו למסע דמיוני אל העתיד.

 

הפקות לשלט רחוק

הוזמנו לאירוע. בשעה 19:30 מתחילה קבלת הפנים, את עוד מתאפרת ואתה בדיוק מסדר את הג'ל בפוני ומותח את החולצה במכנס. הגיע השעה, אתם הולכים לכיוון הדלת.. פותחים את הדלת מכבים את האור... מעבר לדלת ממתין ארגז, בארגז בקבוק של קאווה עם כוסות, מגשון של סושי ואריזה קטנה קשורה בסרט אדום... קינוח כמובן. אחוזי התרגשות אתם נגשים לסלון מדליקים את המסך ולפניכם הצגה! אירוע חברה! אתם מתארחים באירוע חברה שמתארח אצלכם בסלון... אתם רואים את כולם בזום, צוחקים ונהנים, וכשמגיעה השעה המנחה מושך אליו את תשומת הלב ואתם נשאבים פנימה. הזוי? דמיוני? לגמרי!

 

יתרונות של הפקה לשלט רחוק

כן! דמיוני והזוי.. אבל, לא הנעתם את הרכב, לא חיפשתם בייביסיטר.. לא באמת הייתם צריכים להתגנדר. שלחו לכם את הכיבוד עד הדלת, פינקו אתכם, קיבלתם יחס אישי באמת. הכי חשוב, באמת נהניתם. אמנם, הורגלנו במשך שנים כיצורים חברתיים לדפוס מסוים של התנהגות והתנהלות. מתלבשים, יוצאים, נפגשים והאמת שיתכן ולהרגלים ישנים וטובים אין תחליף. אבל אם נאמר לכם שמעתה דברים מתנהלים אחרת כי המציאות.. והטבע מנחיתים עלינו תכתיבים. האם תוותרו על אירועים או שפשוט תתרגלו לדבר הבא?

 

האדם כייצור חברתי

ברור לכולנו שאין תחליף לאירוע מושקע על שלל היבטיו. הכי כיף לפגוש ולהיפגש, לראות ולהראות. לצחוק, להרגיש. האם העולם הוירטואלי יכול להוות תחליף? האם ההנאה מאירוע וירטואלי יכולה להשתוות או לכל הפחות להדמות להנאה הנובעת מאירוע פיזי? אינטואיטיבית נחשוב שלא. אנחנו יצורים חברתיים וככאלה חשובים לנו המגע והאינטראקציה. תחשבו רגע על הילדים שלכם.. מבלים  שעות על גבי שעות מול מסכים, יתכן מאד שעבורם האירוע הוירטואלי זו החוויה המושלמת.

 

בחזרה למציאות?

כחברת הפקות מובילה וותיקה אנו ערוכים לכל תרחיש, פועלים בעולם הדמיון והיצירה. ממציאים, נשאבים ונהנים מכל חידוש והמצאה. מחפשים תמיד את הדבר הבא. אבל לפני הכל אנו בני אדם וביסוד שלנו אנו יצורים חברתיים שזקוקים למגע אנושי חם ופיזי. הקורונה אמנם השביתה אותנו ושינתה את כללי המשחק לעת עתה. יתכן שהחותם שהיא תשאיר יעביר חלק מההפקות לעולם הוירטואלי. בינתיים אנחנו כאן. נשארים כאן וממתינים לפגוש אתכם שוב פנים אל פנים.

 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות