יום כיף לעובדים- ככה זה עובד!
יום כיף לעובדים- ככה זה עובד!

יום כיף לעובדים- ככה זה עובד!

העובדים הם הנכס החשוב ביותר לחברה או לארגון ולכן חשוב להשקיע בהם ...

יום כיף לעובדים הוא חוויה מפנקת ומגבשת,  כזו שמעבירה לעובדים את המסר  : אתם חשובים לנו וכזו המגבשת את העובדים בינם לבין עצמם ומחברת אותם לארגון.

כשמתכננים יום כיף לעובדים חשוב לקחת בחשבון כמה וכמה משתנים כמו: עונת השנה בה מתקיים האירוע, אופי וגיל המשתתפים, סוג האטרקציה שמעוניינים לשלב וסוג האינטראקציה שמבקשים ליצור. כל פרט חשוב כשמדובר ביום כיף לעובדים.

הנה כמה נקודות שכדאי להתייחס אליהן:

 1. בחרו מעטפת קונספטואלית ייחודית – כזו שמדברת בשפת הארגון ומאפשרת תקשור מקדים מלהיב ומזמין  כמו גם יצירת חיבור של העובדים לחוויה בכל פרט- מהלוגו דרך השילוט ועד למתנה...
   
 2. הוציאו את העובדים מהשגרה, מסביבת העבודה הרגילה, מהשולחן והפלורסנט...זוהי ההזדמנות לצאת החוצה ולשלב פעילות ספורטיבית או אתגרית, טיול ג'יפים או סנפלינג כל מה שהוא שובר שגרה.
   
 3. אפשר לשלב סדנא מעשירה או פעילות רק אל תשכחו- מדובר ביום כיף והעובדים לא ירצו להרגיש שגם ביום הזה הם מוקפים בתכנים ומסרים הקשורים לעבודה.
   
 4. שלבו בתכנית היום גם פעילות אמנותית להנאת העובדים: אמן, סטנדאפ או אפילו שירה בציבור.
   
 5. תכננו יום מאוזן- כזה שיש בו גם פעילויות אקשן , ספורט ואנדרנלין אך גם מתחמי צ'ילאאוט, הירגעות ופינוק.
   
 6. אוכל! בואו נשים את הדברים על השולחן!  העובדים רוצים להתפנק גם מבחינה קולינרית וישנן דרכים  רבות לעשות זאת- מעבר לארוחות, שחייבות להיות עשירות ומגוונות כדי שכולם  ימצאו מה שמתאים וטעים להם, הקפידו לפנק עם בהפסקת קפה ומאפה, חטיף אנרגיה בדיוק לפני שיוצאים לפעילות וקרטיבים מרעננים כשקצת מתעייפים...
   
 7. הגיבוש והביחד הם המרכז ביום כיף לעובדים אבל מומלץ לתת יחס אישי לכל אחד אם באמצעות שי קטן, תמונה ממוגנטת או פתקית אישית
   
 8. עודדו את העובדים להצטלם, לתייג ולשתף בחוויות- ממש בזמן אמת. אנחנו חיים בעולם ויראלי וכשהעובדים שלכם נהנים ומשתפים את חבריהם זה עושה טוב להם...ולארגון!
   
 9. צרו חיבור בין העובדים להנהלה, חוויות משותפות בפעילויות, "שחרור העניבה" והשתתפות של המנהלים בפעילות תשבור מחסומים ותרתום את העובדים לארגון
   
 10. אחרונה והכי נכונה...הקפידו לתכנון ולבצע את יום הכיף בעזרת חברת הפקה מנוסה ומקצועית, כזו שתעמיד לרשותכם צוות מיומן, תדאג ללוגיסטיקה כמו גם לפינוקים הקטנים שבדרך ותוודא שכל פרט, גם הקטן ביותר, עובד... כך גם תוכלו אתם להיות רגועים וליהנות בכיף.

 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות