טרנדים וטכנולוגיות בעולם ההפקות ב - 2018
טרנדים וטכנולוגיות בעולם ההפקות ב - 2018

טרנדים וטכנולוגיות בעולם ההפקות ב - 2018

בשנים האחרונות יותר ויותר לקוחות פרטיים ובעלי ארגונים פונים אל חברות הפקת אירועים מקצועיות על מנת לתכנן ולהפיק את האירוע הבא שלהם. מדובר בתחום מקצועי בו פועלים יחדיו בשיתוף פעולה מספר אנשי מקצוע על מנת להגיע לרמת הדיוק המושלמת שתאפשר את הגשמת משאלות ליבם של הלקוחות. וכמו בכל שנה, גם בשנת 2018 ישנם מספר טרנדים וטכנולוגיות שאמורים לעשות את כל ההבדל בין אירוע מושקע באמת לעוד אירוע סטנדרטי. להלן סקירה של כמה מהאפשרויות היותר מדוברות שמחכות לכם השנה.

 

הפקת אירועי קונספט

כל אדם או ארגון שמעוניין להפיק אירוע מעוניין שבסופו של דבר הוא יותאם לאופי המוזמנים ויפגע במכנה המשותף הרחב ביותר ובמטרות המשותפות שלהם. אחד הטרנדים שאמורים לאפשר זאת באופן מושלם בשנת 2018 הוא טרנד הפקת אירועי הקונספט, בהם קיים קו מגמתי ברור בעיקר מבחינה עיצובית אך לא רק. למשל, אירוע קונספט יכול להיות מתוכנן כמסיבת "פול מון" במידה ומדובר בצעירים (למשל, נשף סיום בית ספר) או חתונה של זוג צעיר. באירוע שכזה יהיה שימוש רב בלייזרים, מערכות הגברה חזקות במיוחד, עיצוב שמזכיר אווירת אי תאילנדי, עמדות איפור פנים בצבעים זוהרים וכו'. כאשר הצורך הוא באירועים יותר "שאנטיים" ורגועים, יעוצב המתחם בהתאם, עם המון מתחמים לישיבה, תאורה רגועה, שימוש באטרקציות אוריינטאליות (מפעילי דמיון מודרך, מעגלי מתופפים למבוגרים) וכו'. כל אירוע עם הקונספט שלו, שיכול להיות גם רציני ומקצועי בהתאם לתדמית הנדרשת.

 

הטכנולוגיות העומדות לרשות מפיקי האירועים ליצירת הקונספט המתאים רבות ומגוונות וכוללות אמצעי הגברה ותאורה מתקדמים, שימוש באובייקטים רבים לעיצוב המתחם (עצים, סידורי פרחים, אלמנטים מתכתיים שונים) וכמו כן שימוש בפירוטכניקה ברמה גבוהה וציוד טכנולוגי נדרש אחר (עמדות משחקי מחשב ומולטימדיה למשל), מערכות רישום חכמות לאירועים (כולל וידוא הגעה), מערכות לביצוע סקרים מקדימים ועוד.

 

המוזמנים צועדים על קיבתם

מאחר וחלק נכבד מהצלחת האירוע קשור למנות המזון המוגשות בו, הרי שטרנד ההתאמה האישית המגוונת לא יפסח אף הוא על צלחותינו בשנת 2018. הגיע הזמן לומר שלום ולא להתראות לבחירה מצומצמת מבין מנות סטנדרטיות שנבחרות מתוך רשימה ידועה מראש וגם להיפרד מצורת הגשה חד-גונית ומשעממת. בשנת 2018 הלקוח יבחר בדיוק את מה שמתאים לאירוע שלו בהתאם למגוון רחב מאוד של אופציות ואף יקבע את צורת ההגשה בדיוק כפי שדמיין בעיני רוחו. מה בתפריט? מה שרק תרצו! תוכלו לבחור מבין מנות מזון מגוונות שמותאמות לכל אירוע באופן מדוייק כגון קייטרינג בשרי ברמה גבוהה (קייטרינג אסאדו למשל), קייטרינג ממטבחים שונים (אסייתי, מטבח צרפתי, מטבח ישראלי וכו'), קייטרינג חלבי (בדגש על קינוחים למשל), קייטרינג טבעוני ועוד, כאשר קיימת גם אפשרות להזמנת מופעי הכנת מזון בהם כל המנות מוכנות אל מול המוזמנים. גם מבחינת ההגשה תמצאו אפשרויות רבות שכוללות לא רק שימוש בכלי יוקרה מעוצבים ויקרים אלא אף שימוש בכלים אקולוגיים שאינם פוגעים בסביבה, כלים חד פעמיים מעץ אלגנטי ועוד.

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות