חנוכה – רעיונות לאירועי חברה בחג האור!
חנוכה – רעיונות לאירועי חברה בחג האור!

חנוכה – רעיונות לאירועי חברה בחג האור!

אחרי ששרדנו בקושי את חגי תשרי, אחד החגים המהנים ביותר בדת היהודית עומד בפתח – חג החנוכה. בין הסופגניות לשירים, מתקיימים בימי החג באופן מסורתי גם אירועי חברה רבים ונפלאים. חושבים גם אתם לפנק את החבר'ה באירוע מגבש ומושקע? הישארו עימנו וגלו מספר רעיונות מדליקים לאירועי חברה-חנוכה בלתי נשכחים!

 

אירועי קונספט בניחוח של פעם

אירועי הקונספט הפכו להיות פופולאריים במיוחד במגוון רחב של אירועים – החל מאירועים פרטיים כגון בר מצוות, חינות וכד', ועד אירועי חברה, כנסים מקצועיים ואפילו אירועים מוניציפאליים. הרעיון פשוט – לוקחים נושא וגורמים לו להיות נוכח בכל אלמנט באירוע: בעיצוב, בקייטרינג, בתכנים ובפעילויות.

 

ואם בחג החנוכה עסקינן, איך מסתדר לכם אירוע קונספט שיחזיר אתכם לתקופה הרלוונטית בסגנון החשמונאים/מכבים? עם תלבושות תואמות, מופע מדליק, אוכל כמו של פעם ועוד הפתעות נהדרות. אפשרות מהנה במיוחד היא לארגן את האירוע באחד החופים, להבעיר מדורה שתשמש כחנוכייה ענקית ולנצלה גם למנגל טעים ועסיסי. ניתן גם לארגן פינת טיגון ולהשתמש בפך שמן שאולי לא יספיק לשמונה ימים, אבל למאות סופגניות ולביבות טריות. שירי חג והרבה אלכוהול ישלימו את החגיגה ויספקו לכם אירוע חברה שלא ישכח לעולם. 

 

אירועי חברה עם אמן אורח

לפעמים הרעיון הפשוט ביותר, הוא גם הטוב ביותר. אמנים אורחים מוסיפים תמיד לרמת העניין באירוע. זאת ועוד, הזמנת אמן יוצרת תחושה אצל העובדים של השקעה וכבוד. ישנם אלפי אמנים במגוון תחומים, כאשר המבוקשים ביותר לאירועי חברה הם סטנדאפיסטים ואמני חושים. רק אל תשכחו לבקש מהם להקדיש כמה בדיחות / תרגילי טלפתיה לחג הסופגניות! כמובן שניתן גם לבחור בזמר / להקה מצליחים, מרצה מפורסם (קונספט מצליח במיוחד בשנתיים-שלוש האחרונות) ואמנים נוספים בתחומים שונים.

 

אירועים ברוח משימות ואתגרים

נחזור לרגע לאירועי הקונספט, על מנת לספר לכם על אחד האהובים שבהם - משימות ואתגרים. בטבע, באולם, בגן אירועים או אפילו בחדר בריחה – כל רעיון לכל משחק קבוצתי / זוגי / אישי היוצר תחרות – הוא רעיון מבורך. החל מתחנות ספורטיביות, דרך מצא את המטמון ועד הישרדות, העיקר שיהיה מעניין, עם משימות מאתגרות ופרס לזוכים המאושרים. ברוח החג, ניתן לחשוב על תחרויות משעשעות כמו תחרות אכילת סופגניות, ריצה עם לביבה על הראש, קריוקי שירי חג ועוד. ואם היצירתיות מכם והלאה, ברחבי הארץ מאות חדרי בריחה בהם ניתן לקיים את החלק המרכזי באירוע. אחרי זה כבר יגיעו הסופגניות...

 

הפקת אירועי חברה - רק עם חברת הפקות מקצועית!

את כל סוגי האירועים שהוזכרו כאן, ועוד רבים אחרים, ניתן להפיק באופן עצמאי ולחסוך עלויות. יחד עם זאת, חשוב להדגיש: כמעט באופן ודאי, אירוע חברה המאורגן על ידי חברת הפקות, יהיה מוצלח יותר. חברה מנוסה תדע להתמודד בכבוד עם שלל האתגרים הכרוכים בהפקה שכזאת, אז המלצתנו החמה – היעזרו בחברה שכזאת! בהצלחה!

 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות