זה הזמן להתחיל לתכנן אירועי קיץ
זה הזמן להתחיל לתכנן אירועי קיץ

זה הזמן להתחיל לתכנן אירועי קיץ

 

החורף עזב אותנו ולאחר חודשי קור מקפיאים, כולנו חוזרים להפשיר. אירועי הקיץ מעבר לפינה וזה הזמן להעלות הילוך בהפקתם. הפקת אירועי קיץ מאפשרת לנו הרבה יותר מאשר כל עונה אחרת. הקיץ מאפשר לנו לגוון בין פעילויות חוץ ופנים.

אירועי קיץ רבים כוללים גם אטרקציות רטובות, שייט בנהרות, פארק מים, ים, בריכה ועוד. אירוע חברה בקיץ לעיתים יכול להיות מאתגר בשל ריבוי חופשות משפחתיות. עם זאת, במידה ומפיקים אירוע שיתאים לכל המשפחה ללא ספק אפשר להפיק את המיטב מהפוטנציאל שטומן בחובו הקיץ.

 

מה לקחת בחשבון באירוע קיץ?

קודם כל, חשוב שיהיה נעים ככל שניתן. דוגמא מה לא לעשות – לא ניקח את כל המשפחה למסלול במדבר יהודה באמצע החום הלוהט. לחלקנו זה עשוי להתאים, עם זאת, לחלק אחר פעילות זו תהיה מאתגרת במיוחד. לכן חשוב למצוא פעילות שתתאים לרוב גורף של הקהל. למשל: פעילות מים מגוונת שכוללת גם קצת פעילות אתגרית כמו שייט בירדן למשל לצד פעילות מים מתונה יותר בריכה או משחקי מים.

לצד פעילות זו נצטרך כמובן לדאוג לפינוקים קרים, למשל: שתיה מגוונת ומותאמת לשכבות גיל שונות, חטיפים מצננים ועוד. גם אוכל שיוגש באירוע קיץ צריך להיות מתאים וקליל על מנת לא להכביד על הקהל וכן בכדי שלא יסבלו מתופעות של קלקול מזון.

פעילות קיץ לא תוכל להיות אינטנסיבית מדי לכל אורכה, היא צריכה לאזן בין פעילות פיזית מהנה לבין פעילות רגועה אשר מאפשרת לקחת אתנחתא ומעט להרגיע את האווירה.

 

הפקת אירוע בקיץ נקודות חולשה

לצד היותה העונה המועדפת לקיום פעילות ואירועים, הקיץ טומן בחובו גם משנה זהירות על מנת שהאירוע יעבור על הצד הטוב ביותר ללא תקלות או פגיעה. הפקת קיץ חייבת לקחת בחשבון את הסיכונים הטמונים בחום הכבד. שתיה קרה זמינה חייבת להימצא בהישג יד עבור הקהל, פינות מוצלות די גדולות על מנת שיתאימו להכיל את הקהל אשר יגיע לאירוע ובמידת האפשר גם חללים ממוזגים וזמינים לטובת הציבור.

 

לסיכום, אין ספק שהקיץ זו עונה נהדרת להפקת אירועים. ניתן לומר שזו העונה הטובה ביותר לצורך הפקת אירועים. במידה ואתם שוקלים הפקת אירוע חברה בקיץ הקרוב אנחנו ממליצים להתחיל להיערך מעכשיו. רוצים ייעוץ? צרו עמנו קשר.

 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות