הפקת כנס שוק תרבות

הפקת כנס שוק תרבות

אירוע תרבות, למשתתפי פרוייקט מסע, המגיעים לארץ מכל העולם, לחוות את הארץ, בפרוייקטים שונים ומגוונים, שנועדו להעמיק את הקשר והזיקה שלהם עם ארץ ישראל. האירוע התקיים בבנייני האומה בירושלים, ואליו הגיעו משתתפי פרוייקט מסע, מכל תכניות הלימוד ברחבי הארץ. עם הגיעם לאירוע, קיבלו המשתתפים צמידים עם צבעי הסדנאות אליהם נרשמו, והתקבלו בקבלת פנים שכללה קבוצות שיח, בנושאים מגוונים, עמדות הכרות עם התרבות הישראלית ודוכני ממכר מזון.

לאחר קבלת הפנים, נכנסנו המשתתפים אל הסדנאות השונות, שעסקו במגוון רחב של נושאים מהתרבות הישראלית. כל סדנא הועברה והונחתה על ידי על ידי אישים מוכרים ובכירים מהתרבות הישראלית, ובהם:

כיתת אמן קולנוע עם הסופר עמוס עוז; כיתת אמן משחק ותיאטרון עם הרכב פרוביזורי; כיתת אמן מחול עם להקת המחול הקיבוצית; כיתת אמן מוזיקה עם הזמרים יוצרים דניאל סולומון ודנה עדיני; כיתת אמן דובר רוסית עם איגור גוברמן; כיתת אמן למגזר הדתי עם הזמר יונתן רזאל; כיתת אמן דובר ספרדית עם המוזיקאי שלמה יידוב; כיתת אמן דובר צרפתית עם הזמרת ריף כהן; כיתת אמן אוכל עם השף תום פרנץ;

בתום הסדנאות המרתקות, התכנסו כל המשתתפים, באולם אחד, להופעה בלתי נשכחת, סוחפת ואנרגטית, של להקת קפה שחור חזק ואיגי לוי והראסטה היברו מן.  

הכנסו לצפות בהפקת כנסים נוספים

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות