הפקת הרמת כוסית - רעיונות
הפקת הרמת כוסית - רעיונות

הפקת הרמת כוסית - רעיונות

תאמינו או לא, ראש השנה כבר נמצא מעבר לפינה, וכמיטב המסורת המשרדית גם השנה יינשאו נאומי התודה והאיחולים, תורמנה הכוסות לחיים והחיוכים יפוזרו לכל עבר. אלא שבשנים האחרונות, יותר ויותר חברות בוחרות להפוך את טקס הרמת הכוסית הצנוע להפקה של ממש, עם קייטרינג, שתייה טובה, אולם מעוצב וכמובן – מתנות לעובדים ברוח החג. אז אם גם אתם באמת אוהבים, מעריכים ומוקירים את עובדיכם, אולי הגיע הזמן לחשוב מחוץ לקופסה עם הפקת הרמת כוסית מעט שונה מבדרך כלל. להלן כמה רעיונות שיוציאו אתכם מהשגרה המשעממת.

 

בים, עם מצלמה, ועם הרבה מוסיקה טובה

הפקת אירוע הרמת כוסית היא לא משהו שדורש הערכות של חודשים ארוכים לפני, אך בהחלט דורשת השקעה ומחשבה. ה"יתרון" בהפקה שכזו, בניגוד, למשל, לכנסים או אירועי חברה, טמון בעובדה שמדובר באירוע קצר, לרוב, בו לא נדרש "ליין אפ" של תוכן ופעילות לשעות ארוכות. להרמת כוסית באים, מנשנשים, מרימים כוסית, שומעים ברכות, מקבלים מתנות, אולי רואים איזה סרטון היתולי או שניים וחוזרים הביתה לארוחת החג. ובכל זאת, גם עבור הפקת הרמת כוסית ניתן למצוא רעיונות מלהיבים שיסחפו את כולם לקראת החג המתקרב ובא, להלן כמה מהמקוריים שבהם:  

 

  • נתחיל עם הרמת כוסית בחוף הים בשקיעה. כמה נעים מזג האוויר בשלהי חודש ספטמבר בשעות הערב, כשאת החמסין של יולי-אוגוסט מחליפה בריזה נעימה של בין ערביים. זו בדיוק הסיבה מדוע הרמת כוסית על רקע צבעי השקיעה ואוושת הגלים היא רעיון נפלא כל כך. כל מה שצריך זה קייטרינג איכותי, כמה בקבוקי יין ושמפניה, בגדים נוחים ואווירה חגיגית ומשוחררת!

 

  • נמשיך להפקה נעימה וסטנדרטית המתקיימת באולם אירועים / כנסים, וכוללת, כמיטב המסורת, אוכל טוב ושתייה בשפע, אך במרכזה, במקום או בנוסף לנאומים ולברכות, מוקרנים סרטונים וקליפים שונים על העובדים, העבודה, הניואנסים והרגעים המשעשעים, המרגשים וכל מה שביניהם, שהתרחשו במהלך השנה החולפת. כמובן שלכל הפקת הרמת כוסית מהסוג הזה יש להיערך מבעוד מועד עם צילומים מקדימים, עניין שלכשעצמו מהנה ומשעשע.

 

  • נעבור להרמת כוסית מוסיקלית. זוהי הפקה בקצב טוב שתשלב את האלכוהול של הרמת הכוסית עם מוסיקה מקפיצה בקצב הנכון. ניתן לכם לבחור את הלוקיישן, אנחנו רק נבחר את מה שיגיע לאוזניים של החבר'ה. אפשרויות רבות ונפלאות קיימות, לרבות להקה יוונית אותנטית שעושה הרבה שמח, להקת כלי נשיפה שלא תשאיר עובד אחד יושב, להקת קאברים למיטב הלהיטים הישראלים והלועזיים מכל הזמנים, להקה סקוטית-אירית, כולל חמת חלילים, חצאיות לגברים והרבה מצב רוח טוב ועוד.

 

לא מוותרים על הערך המוסף

נסיים את מכסת הרעיונות שלנו לטקס הרמת הכוסית לראש השנה בשלל הפקות שמנצלות את אווירת החג השמחה לטובת פעילות עם ערך מוסף מגבש. הפעילות יכולה להתבצע לפני או אחרי הרמת הכוסית, ויכולה לכלול אינספור "תחנות" פעילות, ספורט ואקסטרים מגבשות. הפעילות יכולה להתבצע כמעט בכל מקום, כאשר אחד הרעיונות היותר מדליקים יכול לכלול הפקת הרמת כוסית באחד מחדרי הבריחה הרבים הפועלים בישראל. ישנם גם חדרי בריחה ניידים שיכולים להגיע עד אליכם! כך שתוכלו לבצע את הפעילות במתחם "הביתי" שלכם. מומלץ בהחלט!

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות