הפקת אירוע חברה נוצץ לשנה החדשה
הפקת אירוע חברה נוצץ לשנה החדשה

הפקת אירוע חברה נוצץ לשנה החדשה

לא חסרות סיבות לחגוג בחיים, וכשמתחלפת שנה זו סיבה אמיתית למסיבה. אירועי חברה נוצצים עבור השנה החדשה הפכו לדבר בשגרה עבור חברות רבות בישראל או ארגונים ציבוריים שונים. כמעט כל חברה שואפת להפיק מסיבה מושקעת לכלל העובדים על מנת לגבש אותם, ולהעניק להם חוויה משותפת יחד. אירוע חברה לרגל חגיגות הסילבסטר יכול להיות בנוי כאירוע קונספט, שכל כולו סביב נושא מסוים או לחילופין כאירוע רגיל המשלב תכנים מעניינים הרלוונטיים לעובדי החברה.

אירוע חברה בסטנדרט גבוה

אירועי חברה אינם מוגבלים אך ורק למתחם החברה, ואינם מסתיימים בהרצאה מעניינת ותו לא. העובדים של ימינו בהחלט מצפים לאירוע מושקע, ועדיף שיהיה מחוץ לגבולות החברה המוכרים להם. יהיה זה נכון לומר שהרף עבור אירועים חברתיים עלה בכמה רמות בשנים האחרונות, והעובדים מחכים ומצפים לאירוע נוצץ וייחודי, עם אטרקציות מעניינות שלא רואים בכל מקום.

עבור מי שאינו מלא ברעיונות שיפתיעו וירגשו את העובדים ריכזנו עבורכם כמה רעיונות:

אטרקציה בלתי נשכחת

תוכלו להזמין סדנה מעניינת ומפתיעה כמו סדנת צחוק, גרפולוגיה, תקשורת וכדומה שתותיר את העובדים פעורי פה.


אוכל מקרב לבבות

אין זה סוד שאוכל משובח מגשר על כל הפערים. הטרנד החם של היום הוא הזמנת שף פרטי לאירוע, שישתף את הקהל במטעמים נדירים ויאפשר להם לטעום מכל אחד מהם.


משחקי חברה מגבשים

אין כמו משחקי חברה מעניינים כדי לשבור את הקרח, ולהביא לריגוש וחוויה. כמה משחקי גיבוש לדוגמא: החלפת מבטים (העובדים צריכים להסתכל זה על זה בלי דיבורים), מילים מעצימות (כל אחד מהעובדים אומר כמה מילים טובות על חברו לעבודה), או תרגילי זיכרון (העובדים עוצמים עינים ונזכרים בפריטי לבוש של עובדים אחרים).


אומן אורח

השיחה העיקרית בעקבות מסיבת הסילבסטר שתארגנו תסוב על האומן האורח שהופיע באירוע. תוכלו לשלב באירוע אומן קומי או סלב מוכר, רק דאגו שההופעה תתאים לקונספט ולתדמית הכללית של האירוע.


הפתעה בסיום האירוע

שום אירוע סילבסטר אינו מושלם בלי הפתעה מרגשת, שתיצור באזז בקרב העובדים. תוכלו לבקש מהעובדים לברך בקול לרגל השנה החדשה ולהפיץ את הסרטון ברשת, להעניק מתנה מרגשת למזכרת, להרים כוסית במעמד מרגש של ברכות לרגל השנה החדשה ועוד.

לא לשכוח - תאום ציפיות מעל הכל

בכדי שערב החברה לרגל השנה החדשה לא יאכזב, תצטרכו לתאם ציפיות מול העובדים מאירוע שכזה. לא תמיד התקציב מאפשר לעמוד בציפיות העובדים, ולעיתים הפעילות עלולה לאבד מקסמה אם אינה מתאימה או הולמת את ציפיותיהם. הדרך הטובה ביותר להפיק אירוע מוצלח הוא לשוחח עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום הפקת האירועים, עם רעיונות המתאימים לכל צורך או תקציב.

שתהיה לכולנו שנה אזרחית שמחה!

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות