הפקת אירועים עסקיים לקידום מכירות
הפקת אירועים עסקיים לקידום מכירות

הפקת אירועים עסקיים לקידום מכירות

כמעט כל בעל עסק התנסה בהפקת אירוע עסקי נוצץ לצרכי קידום מכירות. אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להגביר את תודעת המותג או לשווק מוצר מסוים היא ליצור אירוע עסקי מרשים ומכובד שיגביר את המכירות לאורך כל השנה. הפקת אירועים עסקיים כוללת הפקת תערוכות, סמינרים, סדנאות או הדרכות שיפרסמו את המוצרים החדשים או ישאירו בתודעה את המוצרים הקיימים ויגבירו את הפופולאריות שלהם. כדי להפיק אירוע רציני ומושקע, קיימים אנשי מקצוע העוסקים בתחום, שכל תפקידם הוא להפיק אירוע עסקי במקסימום חשיפה ללקוחות פוטנציאליים.

היכן נערוך את האירוע?

אירועים עסקיים לרוב נערכים במקומות סגורים ומכובדים, המסוגלים לתפקד ברמה גבוהה מבחינת השירות והאירוח שהם מספקים. לכן, בדרך כלל נבחר לציין אירועים אלו באולמות אירועים או באולמות של בתי מלון המעניקים תחושה פורמלית ויוקרתית יותר יותר. עם זאת כדאי לדעת שבשנים האחרונות בוחרים עסקים רבים לציין את האירועים עסקיים בטבע: על חוף הים או תחת כיפת השמיים.

מי ומי המוזמנים?

כשמדובר על הפקת אירועים עסקיים, לרוב נהיה מעוניינים לעודד כמה שיותר אנשים לקניית המוצר ופרסום החברה המייצגת. מסיבה זו לאירועים עסקיים נזמין בד"כ אנשים הקשורים במידה כלשהי למוצר שנפרסם, ויכולים לסייע לנו בהגדלת המכירות. לדוגמא: באירוע לצורך קידום מכירות של ספרים יוזמנו אנשים משכילים ואקדמיים או אנשי מפתח מתחום התרבות. לאירוע של קידום מכירות למוצרי תינוקות, יוזמנו מנהלים ואנשי מפתח בתחום תזונת תינוקות, משווקים של רשתות מוצרי תינוקות וכן הלאה.

ושאלת השאלות- מי יפיק את האירוע המרשים ביותר?

כאשר נקיש בגוגל את הביטוי "הפקות אירועים" או "הפקות אירועים עסקיים" נקבל עשרות, ואולי מאות תוצאות. הדברים היו פשוטים יותר אם הייתה חברה או שתיים המתמחות בתחום, אך יש חברות רבות, והבחירה היא קשה.

אנו ממליצים לבחור חברת הפקות בהסתמך על אחד מהפרמטרים הבאים:

ניסיון - רוב הסיכויים שחברה שפועלת כבר שנים בתחום, לא תאכזב, כמו גם חברה שקיבלה המלצות חמות ממכריכם. זכרו כי כל אירוע הוא אינדיווידואלי, ולא תמיד מה שעבד עבור אדם אחר בהכרח יעבוד גם עבורכם, למרות שברוב הסיכויים תמצאו את המענה שביקשתם.
גמישות והתאמה לצרכים שלכם - יש לכם תקציב מסוים לצורך הפקת האירוע? חברה מקצועית להפקת אירועים תדע להתאים את עצמה למגבלות התקציב ובהתאם לתכנן את האירוע. סגורים על מקום מסוים ולא מוכנים להתפשר? גם כאן תדע החברה המקצועית שבחרתם לבוא לקראתכם ולהפיק את האירוע במגבלות הקיימות.

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות