הפקות שנות ה 70 למדינה – דגשים לקראת המאורע
הפקות שנות ה 70 למדינה – דגשים לקראת המאורע

הפקות שנות ה 70 למדינה – דגשים לקראת המאורע

במאי הקרוב תחגוג מדינת ישראל עשור שביעי מאז ההכרזה על עצמאותה. מילותיו של דוד בן גוריון בנאומו ההיסטורי יהדהדו במערכות הגברה רבות ברחבי הארץ והחגיגות יתחילו בהתרגשות רבה. ארגונים רבים פועלים כבר חודשים רבים על מנת לספק את חווית שנות ה- 70 למדינה בצורה המרהיבה והמרגשת ביותר, הפקות רבות מתארגנות ורבים מאתנו ימצאו את עצמם נוכחים במספר אירועים הקשורים לכך - בעבודה, בלימודים ובמוסדות ציבוריים רבים. השנה יינתן הדגש על מספר אלמנטים חשובים שאמורים להפוך את המאורע למשהו שלא ישכח. אם גם עליכם נפלה האחריות לארגן אירוע שכזה השנה הגעתם למקום הנכון, להלן סקירה מקוצרת שתעזור לכם לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

 

שנות ה 70 למדינה – הפקות בסימן חדשנות

ב- 70 שנות קיומה הפכה מדינת ישראל למעצמה בכל מה שקשור לחדשנות ומצוינות. מדינתנו הקטנה תרמה לעולם בהמצאות וחידושים שונים בכל תחומי החיים, ועל כן החליטה הממשלה כי השנה חגיגות יום העצמאות בכל הארץ יסבבו סביב נושא זה. בהתאם לזאת כל הפקה אמורה להציג את  מצוינותה של המדינה בכלכלה, בטכנולוגיה, בצבא וכו', וכמובן לעשות זאת בצורה יוצאת דופן שתיצור את ה- "וואוו" המיוחל. הדרך לכך טמונה בשימוש באמצעים המתקדמים ביותר כגון מערכות הגברה משוכללות, פירוטכניקה ברמה הגבוהה ביותר, אומנים מובילים מהשורה הראשונה ושיווק האירוע בצורה הכי מלהיבה שאפשר.

 

בחירת קונספט בהתאם למעמד

כמו כל אירוע ממלכתי אחר, גם במקרה של חגיגות ה-70 למדינה יש לוודא כי האווירה הרלבנטית תהיה מסופקת מכל הבחינות ותותאם באופן מושלם למעמד. ההתאמה העיצובית יכולה להתחיל בתפאורה שתאופיין בצבעי הכחול לבן ותשולב עם תאורה מתאימה, וכמובן סידור כיסאות ושולחנות שיכול להיות בהתאם לצורת הדגל. מי שמארגן את האירוע יכול לדאוג בנוסף גם למופעי לייזר, זיקוקים ופירוטכניקה שאינם סטנדרטיים שאף בהם ישולבו מוטיבים צורניים הקשורים למדינתו (דגל ישראל, סמל המדינה, המספר 70 וכו'). חלוקת דגלים אישיים, קינוחים בצבעי כחול לבן, הפרחת יוני שלום לבנות ועוד -  כל אלה יכולים לעזור אף הם בהשגת הקונספט הרצוי.

 

היעזרות בחברת הפקות מקצועית

מאחר והשנה מדובר על חגיגות עצמאות מעט יותר מרגשות מבדרך כלל (בכל זאת, 70 שנה עם ישראל חי!), יש לוודא כי כל הפרטים הקטנים והגדולים כאחד מטופלים כראוי וכי כל הרעיונות הנכונים אכן הוצעו וברי יישום. במילים אחרות, יש לפנות אל חברת הפקת אירועים מקצועית שתחשוב בצורה חדשנית ומקורית ותפיק יחד עמכם את האירוע הכה חשוב. רק חברה איכותית תהיה מעורה בכל הטרנדים והחידושים של התחום ותהיה מסוגלת לתכנן את כל המרכיבים לכדי יישום מושלם. חברה שכזאת אף תשכיל להבין כי אירוע שכזה חייב לפגוע במכנה המשותף של מרבית המשתתפים באירוע, כך שכולם יוכלו להתרגש ביחד וליהנות מחגיגות העצמאות של מדינתנו הנפלאה.    

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות