הפקות פוסט קורונה – היום שאחרי
הפקות פוסט קורונה – היום שאחרי

הפקות פוסט קורונה – היום שאחרי

דבר אחד אפשר לומר על הזיכרון האנושי. הוא קצר. כשאנחנו אומרים קצר אנחנו מתייחסים דווקא להיבט החיובי שבקביעה. טבעו של האדם להתקדם, להשאיר מאחור את המשקעים והמכשולים ולהישיר מבט אל העתיד. אתן/ם בוודאי שואלות/ים את עצמכם אם הגעתם למדור פסיכולוגיה או לאתר של חברת הפקות? אל דאגה הגעתם למקום הנכון, חברת הפקות היינו וחברת הפקות נשאר. פשוט השנתיים המאתגרות שכולנו חווינו ועברנו צרבו והותירו אצל כולנו מעט שאלות פילוסופיות והשפעות פסיכולוגיות. בכנות היינו מעדיפים שהדברים היו נותרים כפי שהם היו קודם, מה רע? ללא מגבלות, ללא חוקים נוקשים, ללא תו ירוק. אבל בדומה לעסקים רבים ואולי באופן מודגש ומורגש עוד יותר חווינו כעסק בתחום ההפקות מה הוא שינוי רדיקלי. נאצלנו להמציא את עצמנו מחדש, להגות רעיונות חדשים, למצוא פתרונות יצירתיים. שמחים לבשר, הצלחנו.

 

מוקדם עדיין להצהיר שהקורונה חלפה או שלמדנו לחיות לצידה במאת האחוזים. אבל בהחלט ניתן לומר שהטבע האנושי מוכיח פעם אחר פעם את כוחו במציאת פתרונות ודחיפה קדימה אל העתיד. כך למשל לאחר שנה ראשונה קשה במיוחד בה הושבתה כליל פעילות האירועים ועולם ההפקות ספג מכה קשה ביותר, התחלנו במציאת פתרונות יצירתיים אשר יאפשרו במסגרת המגבלות לקיים חיים חברתיים, תרבות ומגע. משחר ההיסטוריה האדם היה יצור חברתי ובתקופת משבר בריאותי עולמי חריף כפי שחווינו כעת זה הורגש אף יותר. לצד המגיפה הבריאותית, התרחשה מתחת לרדאר ולשיח הציבורי גם "מגיפה חברתית" אנשים כמהים לחברה ולמגע עם אנשים אחרים. אנשים רוצים להרגיש ולהתרגש, עובדה זו ככל הנראה לעולם לא תשתנה. לצד האחריות לדאוג לפרנסתנו הבנו שיש לנו גם אחריות חברתית. להקל ככל שניתן על הסימפטומים של אותה "מגיפה חברתית".

 

בתקופת הקורונה מצאנו את עצמנו בעולם של חוסר ודאות. לפתע ירד המפסק וכבו האורות. במקום לשקוט על השמרים פעלנו ביתר שאת בזירה מוכרת פחות. הפקות אירועים בעולם הדיגיטל. ניסינו ככל שניתן לדמות את הריגוש שבחוויה הפיזית בעולם הווירטואלי. היו הפקות נפלאות, אירועי זום שלעולם לא חשבנו שיצליחו לדמות לדבר האמתי אבל יצרו קונספט חדש, תואם לתקופה ולהלך הרוח הכללי. כמובן שבהתאמה מלאה לחוקים והתקנות שנכפו עלינו.

 

כעת ומזה תקופה הטבע האנושי שדוחף קדימה לפתרון בעיות והסתגלות למצבים בלתי מוכרים מתחיל אט אט ובזהירות להתאים את עצמו מחדש לעולם הטרום קורונה. אירועים חוזרים אט אט, תוך נקיטת אמצעי זהירות מתבקשים. הריגוש שבהפקות בתוקפה זו גדול עוד יותר. רבים מאיתנו חשים שקיבלנו את חיינו בחזרה, שבנו מהלא מוכר אל המוכר והאהוב. איזה כיף!

 

אירועים בתקופת הפוסט קורונה יהיו עוצמתיים יותר, מרגשים יותר, חיים יותר ויצירתיים יותר. כמובן הכל בהדרגה, הכל בסבלנות ויראת כבוד. אבל ללא ספק עם רצון עז להמציא את מה שעדיין לא הומצא, להפיק את אשר טרם הופק. לתת חוויה שלמה, מלאה, מרגשת כזו שטרם נראתה קודם. מי שמכיר את מנטבר יודע שגם לפני הקורונה לא חסכנו ביצירתיות ועוצמה. נותר לכם רק לדמיין מה יהיה כשכל זה יהיה מאחורינו. אגב התחלנו כבר, מוזמנים להיכנס לראות הפקות אירועים שעשינו בזמן האחרון.

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות