הפקות חנוכה לחברות – מה יעבוד לכם טוב?
הפקות חנוכה לחברות – מה יעבוד לכם טוב?

הפקות חנוכה לחברות – מה יעבוד לכם טוב?

חגי תשרי כבר ממש מעבר לפינה, ומיד לאחריהם נחכה כולנו לחג החנוכה שיגיע בשבוע האחרון של חודש דצמבר. זהו גם הזמן שבו נהוג להתחיל ולתכנן אירועי חברה שמשלבים בין חג החנוכה לסוף השנה, וסביר להניח שאם אתם כאן גם אתם מחפשים מספר רעיונות נהדרים לשם כך. אז כיצד תוכלו לייצר לעובדיכם אירוע נפלא ומהנה תוך שמירה על רוח החג? הפקות חנוכה לחברות  – קבלו את המדריך המלא. 

 

בחירת מיקום – קרוב וחם

בתכנון הפקות חנוכה לחברות, חשוב ראשית כל לתת את הדעת לכל עניין המיקום. מסקר שערכו בענף האירועים עלה שהדבר שהכי מוציא לאורחים את החשק להגיע לאירועים הוא מיקום מרוחק מדי (יותר מאשר אירוע באחד מימי אמצע השבוע). ומה שנכון לגבי חתונות ואירועים פרטיים, נכון גם לגבי אירועי חברה למיניהם, במיוחד בתקופת החורף. אז נסו למצוא מקום שבו אף עובד לא יצטרך לנסוע יותר מ-30-40 דקות, גם אם זה יעלה לכם מעט יותר.

 

נקודה חשובה נוספת בהפקת אירוע חנוכה היא מזג האוויר בחודש דצמבר, שנחשב לאחד משלושת החודשים הקרים והגשומים במהלך השנה, מה שאומר שאין טעם לקחת סיכונים מיותרים. בחרו מקום מקורה, עם חימום מפנק ואל תשכחו את עמדות השוקו והשתייה החמה... את האירועים תחת כיפת השמיים שמרו לפסח או לחופשת הקיץ.

 

קונספט מצליח, אירוע מנצח

נקודה משמעותית נוספת היא יצירת קונספט לאירוע, אשר ילווה אותו באלמנטים שונים מתחילתו ועד סופו. לא חייבים להיות יצירתיים ו"משוגעים" במחשבה (אם כי לקהלים מסוימים זה עשוי להתאים), אלא לנסות להבין מה יעלה חיוך ויגרום לסיפוק והנאה לעובדים שלכם. הנה כמה דוגמאות פופולאריות שמסתמכות על אינספור הפקות חנוכה לחברות משנים עברו:

  • אפייה וקינוחים – כמה מתאים לחג הסופגניות! הזמינו סדנה במהלכה ילמדו החבר'ה איך להכין סופגניות, לביבות, קינוחים ומאפים.
  • סטנד אפ ומעגלי צחוק – השילוב של השנה האזרחית החדשה שבפתח יחד עם החג הם סיבה מספיק טובה לשמוח ולצחוק. מופע מלא חיוכים בסגנון כזה או אחר ידאג שהחיוך לא יירד לעובדים מהשפתיים.
  • תחרויות ומשחקים – ניתן לייצר תחרות אחת גדולה בסגנון "המרוץ למיליון", או ללכת על כמה וכמה משחקים משעשעים, חידונים אינטראקטיביים ועוד.
  • אירוע מוסיקלי – מוסיקה תמיד נמצאת שם באירועי החברה והשמחות, אבל באירוע מוסיקלי, הכולל הופעת זמר או להקה, היא המוטיב המרכזי.
  • אירוע בסימן הגוף והנפש – עם פינות עיסוי, שמנים וקרמים במתנה, סדנאות מסאג' קצרות ועוד.

חברת הפקות – הדרך לאירוע מוצלח

ואם בכלל לא בא לכם לקחת סיכונים מיותרים, אל תהססו ושכרו את שירותיה של חברת הפקות מקצועית. חברה שכזאת תוכל לחשוב עבורכם על רעיונות נהדרים נוספים, וגם להוציא אותם לפועל בצורה המקצועית ביותר שרק אפשר, כולל טיפול בכל השירותים הנלווים שמסביב ( קייטרינג, מוסיקה, הגברה ועוד). 

 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות