הנהלה

הנהלה

אלי מנטבר - מייסד ובעלים

מנכ"ל ומייסד החברה, מגלם באישיותו את המפגש בין המוח הימני למוח השמאלי: החלק הקריאטיבי היוצר והחולם של זמר, שחקן ואיש קריאייטיב, פוגש את החלק האנליטי של מפיק מלידה, הרואה בבהירות את ההפקה כולה על המורכבות והייחוד שבה.

נקודת ההתכה הזו, לצד הניסיון הרב והמחויבות למה שחדש ועדכני, הופכים את אלי לדמות ייחודית, החתומה על אירועים מרשימים ומהודקים. נקודת ההתכה הזו יכולה להיות גם חותמת האיכות של האירוע שלכם.

נורית מנטבר – מנכ"ל

למעלה מ- 25 שנות ניסיון כמפיקה בכירה, שתחילתן בהפקות תיאטרון וניהול אמנים והמשכן בהפקת אירועים עסקיים, ציידו את נורית בהבנה מקיפה וראייה מדויקת בכל הקשור לתחום, על כל ההיבטים השונים והמגוונים בו.

נורית מנהלת את הקשר עם לקוחות המשרד, בליווי צמוד, אכפתי, מקצועי וקשוב משלב ההתקשרות הראשונית ועד לסיומו המוצלח של האירוע, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

לא פלא שרוב הלקוחות איתנו כבר שנים ונהנים גם מייעוץ של נורית בכל הקשור ליחסי ציבור, תכניות שנתיות, אסטרטגיות וטקטיות, יעוץ תדמיתי ועוד ועד....

אמיר וינטרפוב- סמנכ"ל תפעול

מגיל צעיר מאוד אמיר כאן, חלק בלתי נפרד ממנטבר, מאייש את כל התפקידים האפשריים: עוזר הפקה, מנהל אזור, מפיק בפועל ואפילו לפעמים חלק מהצוות הבידורי של האירוע.

לאחר  "הפסקה" במהלכה יצא ללימודי הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון בסיומם שימש כיועץ אסטרטגי ותפעולי לחברות מהבולטות במשק הישראלי, חזר אמיר לארגון במטרה להוביל למצוינות תפעולית ולעמידה ביעדים.

אמיר מנהל את כל תחום הארגון והשיטות ומפקח על כלל ההפקות, תוך שימוש בכלי בקרה ומעקב מהמתקדמים בעולם העסקי.  אפשר להגיד שאמיר גדל בחברה ועכשיו היא וגדלה וצומחת איתו..

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות