הנגיעות הקטנות שהופכות כל יום גיבוש או טיול למיוחד
הנגיעות הקטנות שהופכות כל יום גיבוש או טיול למיוחד

הנגיעות הקטנות שהופכות כל יום גיבוש או טיול למיוחד

מיתוג – המילה השולטת היום בכל מה שקשור לנראות של חברה, לשיווק שלה ולמערכת היחסים שהיא יוצרת עם קהל היעד שלה. מיתוג לא בא לידי ביטוי רק כלפי חוץ, אלא גם במה שקורה בתוך החברה. בין היתר, בדרך שבה היא יוצרת חוויות חיוביות אצל העובדים שלה. יום גיבוש או טיול יכול להיות שגרתי, משהו שעורכים עבור העובדים מדי שנה. הוא יכול להיות גם אירוע מרתק, ייחודי ועמוס בזכרונות טובים לקחת הביתה.

איך יוצרים יום גיבוש בלתי נשכח, שבו מסרי החברה עומדים במרכז?

חושבים מחוץ לקופסה:

כל מי שיחפש רעיונות ליום גיבוש לעובדים או טיול חברה יגלה אינספור רעיונות שונים, רובם חוזרים על עצמם ומציעים את הפורמט הקבוע – טיול בטבע, ארוחה במסעדה, אולי ביקור במוזיאון או אטרקציה שחוקה וחזרה הביתה עייפים ולא תמיד מרוצים.

אפשר גם אחרת. היום אפשר לבנות יום גיבוש שמדבר ברוח החברה ומעניק לעובדים ולכל המשתתפים ערכים נוספים. ערכים של גיבוש בין אנשים, חיבור חדש למי שלא הכרנו, העצמת התכונות הבולטות אצל כל אדם בחברה ובתוך כל זאת – הנאה אמיתית. ימי גיבוש חווייתיים מעניקים לעובד שלכם תחושה שחשבתם על כל פרט כדי שלו יהיה נעים, מהנה וטוב בכל רגע.

יוצאים מהסביבה הטבעית:

אפשר לערוך יום טיול קרוב לבית ולהנות מכל רגע, אבל עובד שמגיע מדי יום מאותו אזור אל המשרד או המפעל רוצה לשנות אווירה ולהרגיש שהוא יוצא לחופש. כדי ליצור טיול מהנה ונעים, מעניין ונזכר כדאי לצאת לכבישים ולהנות מטיול רחוק מהבית.

זה בדיוק הזמן לנשום אוויר צח, למתוח את השרירים, להתחבר לנופים אחרים שמאפשרים לעובדים שלכם להרגיש חופשיים יותר ולשנות את האווירה. זה בדיוק המקום והזמן ליצור פעילות מעניינת, שלא דומה בכלל – במהות ובסביבה – למה שעובד ממוצע עובר מדי יום.

יוצרים מזכרת מהטיול:

אחת הדרכים הכי יפות להנציח טיול או יום גיבוש הוא לשלב בפעילות איזושהי אפשרות לקבלת מזכרת. זו לא חייבת להיות מתנה חומרית, אך זו יכולה להיות מזכרת שתגיע אחר כך.

צלם שילווה את הטיול ולאחר הטיול ייצור אלבום מזכרת לכל העובדים, הפקה בוידאו שתיצור עבור החברה קליפ מהיום המקסים עם העובדים או סדנה שבמהלכה יוצרים העובדים מזכרת שמועברת כמתנה לעובד אחר. החוויות האלו הופכות את העובדים לקבוצה מגובשת ומעשירות את החוויה כולה.

כדי להפוך יום גיבוש בחברה, טיול עובדים או יום כיף למשהו שייזכר לאורך זמן חשוב להתחמק מקלישאות ואפשרויות פשוטות, להפיק חוויה שתהיה איכותית לאופי החברה והעובדים שלה וליצור מזכרת שתלך עם העובד הרבה אחרי שהפעילות תסתיים.

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות