הנבחרת

הנבחרת

נבחרת המנטברים

הפקה טובה היא שיקוף של האנשים שעומדים מאחוריה.  
זו הסיבה שאנחנו אוהבים את צוות שחקני הנשמה שלנו: מפיקים, מנהלי לקוחות, אנשי קריאייטיב, מעצבים גראפיים, תקציבאים ודיילים. לכל אחד ואחת מהן יש מחויבות אמיתית, ידע, ניסיון, כישרון, יכולות מרשימות, וגם לא מעט שריטות.
שילוב כל האיכויות האלו יוצר הפקה שעולה על סכום חלקיה. סינרגיה.

הקריאייטיב

כל הפקה מתחילה ברעיון, או, כמו שאצלנו מעדיפים לקרוא לו- חלום. וכאן, במחלקת הקריאייטיב, נוצרים החלומות. מרגע שנחת הבריף על שולחננו, דרך הפיצוח וגיבוש הרעיונות הקונספטואליים ועד לכתיבת המצגת - אנשי הקריאייטיב שלנו מצליחים להפתיע, לרגש ולחדש עם חלומות שמותאמים לאופי הלקוח, לתקציב ולסוג האירוע המבוקש.  
אחרי שהחלומות הופכים להפקה מציאותית, המחלקה הקריאטיבית שלנו מלווה אותם בכתיבת התכנים, התסריטים, הנאומים וכל פרטי הקופירייטינג הנדרשים להפיכת החלום לעוד הפקה מוצלחת.

העיצוב הגראפי

לוגו לאירועים, הזמנות, שלטים, באנרים, פרטי עיצוב... במחלקת העיצוב הגרפי שלנו, הופכים כל החלומות לצבע וצורה- לשפה גרפית שעוטפת ומלווה את ההפקה משלב התקשור הראשוני ועד לאירוע עצמו.  כל פרטי המיתוג נעשים פה בבית והופכים את ההפקה לחגיגה ויזואלית התואמת ומחוברת לשפה המיתוגית של החברה או הארגון.

התקציבאות

כדי לחלום, בכל תקציב, צריך שיהיה מי שמחבר את כל הנתונים, מנהל בשקיפות את הפרמטרים המספריים ובונה ללקוחות את התקציב הנכון והמתאים לאירוע או ההפקה. במחלקת התקציבאות שלנו מתנהלים מול הספקים, משפרים ומחברים את הנתונים, כדי להבטיח שבתקציב של הלקוחות יתקבלו התוצאות האיכותיות והטובות ביותר.

ההפקה

קחו חלום ותהפכו אותו למציאות. זה בעצם מה שעושים אנשי ההפקה שלנו. היכולת לקשור בין הקצוות, לראות ולהקפיד על כל פרט ופרט, להיות שם בשטח לפני כולם, כדי להבטיח שהכל יעבוד כמו שצריך ולהישאר אחרונים, הרבה אחרי כולם, כדי לוודא שעוד אירוע עבר בהצלחה. מחלקת ההפקה שלנו לא נחה לרגע ועושה הכל כדי להפוך  את החלומות לתוצאה מושלמת ללא פשרות

שיווק וקשרי לקוחות

הלקוחות חשובים לנו.  חשוב לנו לתת שירות קשוב ומהיר, חשוב לנו להעמיד לטובת לקוחותינו את הפתרונות הנכונים, היצירתיים והמקצועיים ביותר וחשוב לנו לדעת מה שלומם...

מחלקת השיווק וקשרי הלקוחות שומרת על קשר רציף עם כל הלקוחות שלנו ושוקדת על הכרות והוספת לקוחות חדשים. הקשר שלנו עם הלקוחות אישי, ידידותי, משפחתי  ובו בזמן מאוד מקצועי.

אנו מלווים את ההפקות ואת הלקוחות באופן צמוד ושקוף- מעדכנים, מקשיבים ומגיבים בזמן אמת, גם בתוך תהליך הביצוע של ההפקה,  לשביעות רצונם של לקוחותינו. הלקוחות שלנו מרגישים נוח ונכון להתייעץ, לשתף במטרות העסקיות, לאתגר ולהגיב בצורה ישירה וכנה על הרעיונות והתוצאות. זו הסיבה בגללה יש לנו קשרים ארוכי שנים עם רוב הלקוחות שלנו וזו גם הסיבה שבגללה אנחנו שמחים לצרף למשפחת מנטבר לקוחות חדשים ומרגשים

 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות