החגים שבפתח – באיזה אירועים כדאי להשקיע?
החגים שבפתח – באיזה אירועים כדאי להשקיע?

החגים שבפתח – באיזה אירועים כדאי להשקיע?

עוד לא הספקנו לשרוף את הקלוריות של אוזני ההמן, ואלו של המצה המטוגנת כבר ממש מעבר לפינה. בימים אלו, שבין פורים לחג הפסח, מתקיימים ברחבי המדינה מאות אירועי חברה לעובדים. מהם הדגשים שבהם כדאי להשקיע על מנת להשיג אירוע מוצלח ומהנה? הישארו עימנו.

 

מיקום טוב – צעד וחצי להצלחה

תקופת האביב הבאה עלינו טובה אמנם אינה מאפשרת קיום אירוע בחוף הים או על שפת הבריכה, אך השמיים התכולים והשמש המלטפת בהחלט מזמינה בילוי בחיק הטבע או לפחות תחת כיפת השמיים. בחירת מיקום לאירוע היא אחת ההחלטות המשפיעות ביותר על הצלחתו, ובתקופה זו, היינו ממליצים על יער עבות, פארק ירוק, או לכל הפחות גן אירועים בו החבר'ה יוכלו ליהנות מההרמוניה המופלאה בין השמש לבריזה. חשוב לבחור מקום שאינו מרוחק מדי ממרבית העובדים. אף אחד לא אוהב "לבלות" שעתיים בדרכים בדרך לאירוע.

 

LINE UP עשיר – הלב של אירוע החברה

על ילדים נהוג לומר שהבלגן מתחיל כאשר הם משועממים. הדבר נכון גם באירוע לעובדים. אז נכון, מרבית האנשים הבוגרים מסוגלים להעסיק את עצמם בשיחה או כוס יין טובה (ולכן לא צריך לו"ז אירוע גדוש מדי), אך מצד שני, אם תצפו שבמשך 3-4 שעות הם יהיו אדונים לעצמם, האירוע עלול להסתיים ברע. אז אל תחסכו במופע המרכזי (זמר, להקה, סטנד אפיסט, הרצאה או כל רעיון אחר שמתאים לרוח העובדים שלכם), אל תשכחו את האלמנטים שמסביב (סרטונים משעשעים על העובדים, תחרויות, משחקים והפעלות), "תרפדו" את ההנאה באוכל טוב, והדרך לאירוע מוצלח קצרה במיוחד.

 

הערך המוסף – לצאת מהאירוע עם משהו חדש

קשר ישיר ומובהק קיים בין הצלחת האירוע לשאלה האם העובדים יוצאים ממנו עם משהו שהם יוכלו לקחת איתם הלאה. סדנא מהנה ומרתקת היא בדיוק הדבר שישיג זאת. סדנאות מתחומים רבים ומגוונים, המתקיימות במהלך האירוע, מהוות, לעיתים קרובות, את ההבדל בין הצלחה לכישלון. בין הסדנאות המצליחות ביותר נמצאות סדנאות הבישול והאפייה למיניהן, סדנאות היצירה (לרבות פיסול, עבודה בעץ, ציור וכדומה), סדנאות התקשורת והזוגיות, וכמובן – סדנת העיסוי, כי מי לא רוצה לדעת איך לפנק את בן/בת הזוג בעיסוי מופלא?...

 

רעיונות מקוריים – לחשוב מחוץ לקופסה

על פי ההערכות, כחמישית מאירועי החברה יוצאים מהקונספט הסטנדרטי של אוכל-מוסיקה-הופעה. אירועים ייחודיים ממשפחת האקסטרים לא מתאימים לכולם, אבל לאלו שהם כן מתאימים, הם מהווים חוויה בלתי נשכחת. ברשימה המכובדת הזאת ניתן למצוא אירועי חברה על שפת נחל/נהר עם ראפטינג, על האש ופעילויות ספורטיביות; אתר לוחמה בכדורי צבע / לוחמת לייזר; חדרי בריחה מטריפים למיניהם; אתרי אקסטרים הכוללים מטווחי ירי, קירות טיפוס, מתקני בנג'י ועוד; אירוע בלונה פארק; אירוע במתקן צניחה חופשית; משימות אקסטרים בטבע; ועוד.

 

ובכל מקרה, תהיה הבחירה אשר תהיה, אל תשברו את הראש לבד. חברות הפקת אירועים יעשו את העבודה עבורכם, ובצורה טובה הרבה יותר. תיהנו וחגים שמחים!

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות