הארגון צועד על אירועיו – רשימת הפקות שהן חובה
הארגון צועד על אירועיו – רשימת הפקות שהן חובה

הארגון צועד על אירועיו – רשימת הפקות שהן חובה

השנה: 2000. ענף אירועי החברה בישראל עדיין בחיתוליו. רבות מהחברות, בעיקר הקטנות ודלות המשאבים, מוותרות על התענוג היקר. גם החברות הבינוניות פוסחות על העניין, או לכל היותר מסתפקות באירועים צנועים. השנה: 2019. תחום אירועי החברה בשיא פריחתו. רובן המכריע של בעלי החברות מבינים את חשיבות הפקת האירועים, ומשקיעים ממיטב כספם וזמנם לטובת הפקה מושקעת ובלתי נשכחת... כשאלו הם פני הדברים, מה הפלא שכולם רוצים להיות מקוריים ויצירתיים? אי לכך, החלטנו לעזור לכם במעט, ולהציע לכם מספר הפקות שהן חובה. מוכנים? להלן הרשימה המלאה.

 

בים ובבריכה

שיעור ניכר מאירועי החברה נערכים בחודשים היבשים והחמים (אפריל עד אוקטובר במיוחד). בתקופה זו, כשאחוזי הלחות בשמיים והטמפרטורות שוברות שיאים, אין כמו לוקיישן רטוב בשביל אירוע מופלא. אירוע חברה בחוף הים או על שפת הבריכה (בריכה עירונית, קאנטרי קלאב, בריכת מלון וכדומה) הוא רעיון נהדר, שצפוי לייצר הצלחה אדירה. עם ארבעה כיווני אוויר, בריזה ממכרת, אוכל טוב ופעילויות משעשעות, אירוע החברה אמור לייצר הנאה וזיכרונות נעימים. נכון, ההפקה מאתגרת (מערכות הגברה, קייטרינג, נוחות ועוד), אבל משתלמת כשהאירוע מצליח, ובגדול.

 

חושבים ונלחמים

קשה להיזכר בלהיט שהפך לאהוב ומבוקש כל כך בתקופה כה קצרה כמו חדרי הבריחה. האטרקציה הנפלאה שלא הייתה קיימת עד לפני עשור, התפשטה ברחבי הארץ כאש בשדה קוצים, והוציאה את המוני הישראליים אל עולם האתגרים והמשימות. גם בז'אנר אירועי החברה, חדרי בריחה מבוקשים במיוחד. השילוב של פעילות מגבשת, משעשעת, מרתקת ומהנה, יחד עם עלויות סבירות, מובילה מדי שנה לאלפי אירועים במאות חדרי הבריחה הפועלים בישראל. אל תשכחו להוסיף קייטרינג, שתייה, מוסיקה ומצב רוח טוב, ואתם במסלול ההמראה להצלחה.

 

להיט ותיק יותר שקיבל שדרוג טכנולוגי הוא זירות הלוחמה. ה"פיינטבול" – זירת הלחימה בכדורי צבע, קיים כבר עשרות שנים, ונחשב אהוב במיוחד על מפיקי אירועי החברה. הלוחמה בלייזר היא גרסה משודרגת (וקצת פחות כואבת) אשר שהתה בישראל לפני עשור או שניים, ושבה לארץ הקודש באהבה והצלחה. גם כאן, חשוב להוסיף אלמנטים בלתי-נפרדים נוספים (בראשם אוכל טוב) להשלמת אירוע נהדר.

 

רעיונות נוספים לאירוע מוצלח

  • אירוע של נינג'ות – הצלחת הפורמט "נינג'ה ישראל" הולידה חיבה לאתגרים השונים, בראשם אתגר הטיפוס. מספר אתרים בסגנון תכנית הראליטי נפתחו בשנתיים האחרונות ומארחים באדיבות אירועי חברה רבים.
  • חוזרים לילדות – אירוע בחיק הטבע, עם שלל פעילויות ומשחקי ילדות, נחשב גם הוא למניה בטוחה. אתגרי מתנפחים, משימות קבוצתיות, מצא את המטמון (או "המרוץ למיליון") והרי לכם אירוע זכיר ומהנה.
  • הופעת אורח – זמרים תמיד מבוקשים לאירועי חברה, אך בשנים האחרונות הם לא לבד. סטנד אפיסטים, אמני חושים, מנהלי סדנאות צחוק ואחרים הם בדיוק הדרך להפוך אירוע שגרתי לאירוע מוצלח.
  • גם אירועי חברה בקונספט בישול, או כאלו המציעים פעילות יצירה / עיסוי, או אפילו אירוע חברה הכולל טיסה בכדור פורח, הם דרך נפלאה לבלוט מעל כולם.

 

לפני שניפרד, נמליץ בפה מלא – שמרו את עצמאותכם למקומות אחרים, והעניקו את מנדט ההפקה לחברת הפקת אירועים מקצועית. אתם תודו לנו אחר כך... בהצלחה!

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות