ברוכים הבאים למסיבת סוף העולם
ברוכים הבאים למסיבת סוף העולם

ברוכים הבאים למסיבת סוף העולם

כותרות בומבסטיות לתחושות בומבסטיות. דרמה, אקשן והרבה.. הרבה צחוק ועונג. מגיע לכם, תיהנו. לפני שנים אחדות מי בכלל דמיין שהעולם יעמוד מלכת למשך שנתיים? מי בכלל חשב שדבר כזה אפשרי? ובכן, המציאות תפחה על פנינו וגילינו שלא רק שזה אפשרי. זה הפך בלתי נמנע. ועכשיו חוזרים לאט לשגרת קורונה עם קריצה לשגרה הישנה והטובה. בינתיים רק קורצים, אבל אנחנו אופטימיים חסרי תקנה. כמו שההודים אומרים: “סאב קוץ' מילגה” ובאנגלית – everything is possible

 

אז מה על הפרק?

הרבה הפקות, הרבה בחוץ, אוויר טוב. אנשים יפים ושמחים ותחושה של ניצחון. אנחנו כאן חזקים ומחוזקים עם רעיונות מטורפים שרק מחפשים את החברה או הארגון המתאימים ליישום. הקורונה לימדה אותנו שכל עוד מזג האוויר מאפשר עדיף בחוץ. בחוץ מהרבה סיבות ובעיקר בגלל הבריאות והתחושה. בחוץ ניתן גם להרים הפקות יותר נועזות! כן. נועזות! אם אתם לא יודעים למה אנחנו מתכוונים תכנסו תראו איזה פסטיבלים ארגוניים הפקנו לאחרונה.

 

מה עובד היום?

הכל עובד! מה שאתם אוהבים עובד. במידה ויש לכם רצונות קונקרטיים, או מאוויים אפלים יש לנו פתרונות ורעיונות בלי סוף. אין אפס, אין נפילות. הכל מוצלח והדים אודות האירוע ישמעו למרחוק ולמשך זמן רב. אל תחסכו, אל תתביישו, העובדים הם הנכס הגדול של הארגון ואחרי תקופה כה מאתגרת אין כמו להרים להם אירוע גרנדיוזי שיפיח בהם רוח חיים ותקווה שכמובן יטיסו את המסירות והאזרחות הארגונית שלהם לשחקים. בינינו גם לכם בא ליהנות, לחגוג ובגדול. תוכלו לשאוב רעיונות וממדים כאן בקטגוריות הפקת אירועים באתר שלנו.

 

מה צריך לדעת מראש?

אם יש לכם רעיון אנחנו תמיד מקשיבים. יכול להיות שנקשה, יכול להיות שנשפר, יכול להיות שנבצע כל מה שדמיינתם עם התאמות שמגיעות עם שנים של ניסיון וקילומטרז' של אירועים. יכול להיות שאתם רוצים לבוא עם מספר כתוב על דף או הודעת ווטסאפ תמימה ותתנו לנו לשבור את הראש. מצוין! זה עובד יופי. כמות עובדים, תקציב ומכאן והלאה המושכות עוברות אלינו.

 

אין הנחתום מעיד על עיסתו

אנחנו לא נחתום, וכן נעיד על עיסתנו. אתם תהיו מרוצים כי זה חלק בלתי נפרד מהחוויה שאנחנו מספקים ללקוחותינו. זו גם הסיבה שהלקוחות חוזרים אלינו שנה אחר שנה לקבל עוד מאותו הדבר (נשמע יותר טוב באנגלית). האמת שיש אירועים שהם כל כך מוצלחים שמבקשים מאתנו מדי שנה לחזור עליהם בדיוק כפי שהם. כמובן שיש הפקות שהן חד פעמיות וזה כל היופי שבהן, לכן בשנה העוקבת נציע לכם חוויה מגלקסיה אחרת.

 

שאלות? למטה יש טלפון או מלאו פרטים בצור קשר נחזור אליכם מהר, ממש מהר.

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות