אירוע חברה לסוף שנה – רעיונות
אירוע חברה לסוף שנה – רעיונות

אירוע חברה לסוף שנה – רעיונות

כמו בכל שנה, גם בדצמבר הנוכחי יתקיימו באינספור חברות בישראל אירועי סוף שנה חגיגיים, לכבוד העובדים שעבדו כל כך שנה במשך 12 חודשים מפרכים. אירוע חברה לסוף שנה יכול להיחגג בכמה אופנים, ובשורות הקרובות נסקור בפניכם מספר רעיונות נהדרים. 

 

הכל תלוי בקונספט

אז איזה קונספט הייתם רוצים להקנות לאירוע החברה שלכם? איך נשמע לכם אירוע חברה טעים שיפנק את העובדים שלכם מבחינה קולינרית? תוכניות הריאלטי-שף הרבות שכבשו את מסכינו בעשור האחרון, גרמו למאות אלפי ישראלים וישראליות להחיות את חלומם להיות כוכבי המטבח – בבישולים, בבשרים, בקינוחים, בצמחוני, ואיפה לא? כפועל יוצא מכך, סדנאות בישול ואפייה הפכו למבוקשות במיוחד, בטח באירועי חברה למיניהם. תדמיינו לעצמכם אירוע ממנו כולם ייצאו לא רק עם בטן מלאה, אלא גם עם ידע שימושי לשאר ארוחות השנה... מה צריך יותר מזה?

 

נעבור מהטעים – לטבעי. ארצנו הקטנה בורכה בטבע יפהפה מצפון ועד דרום, בטח לקראת נובמבר-דצמבר, שעה שגשמי הברכה הראשונים צובעים את הטבע בירוק מהפנט. בהתאם לזאת, אירוע חברה לסוף שנה שיערך בטבע – בחורשה, ביער, על גדות נהר או בכל מקום אחר, עשוי להיות  בלתי נשכח. חשוב להיערך מבעוד מועד מבחינת קייטרינג, מזג אוויר, הגברה ותעסוקה, אבל אם תעשו את זה כמו שצריך, יהיה-זה אירוע שהחבר'ה ידברו עליו לפחות עד סוף השנה הבאה.

 

עוד רעיון מוצלח (גם אם קצת פחות מקורי) הוא זה שיחזיר את העובדים שלכם לימים בהם היו קורעים את רחבות הריקודים ומכירים את כל שמות מועדוני הסביבה בעל פה – אנחנו מדברים על אירוע חברה לסוף שנה שהינו מסיבה אחת גדולה! עם מוסיקה מקפיצה, DJ מוביל, תאורה מתאימה, אוכל קליל ודוכנים שונים ברוח הקונספט המוביל. אולי פחות מתאים אם קהל היעד שלכם חי בעשור הראשון של המדינה, אבל לחבר'ה צעירים (או צעירים ברוחם) זה עשוי להיות אירוע אדיר!

 

רעיונות נוספים לאירועי סוף שנה

ואם עדיין לא התחברתם עד עכשיו ולא מצאתם קונספט לאירוע חברה מדליק, הנה כמה רעיונות יותר ספציפיים שמרבית העובדים אוהבים:

  • חדרי בריחה – מי האמין שהקונספט הזה יצליח כל כך? אלפי אירועי חברה מדי שנה משלבים חדר בריחה כחלק מהאירוע. ומה איתכם?
  • לוחמה בכדורי צבע / לייזר טאג – עוד רעיון צעיר, ספורטיבי ומיוחד הוא לגרום לחבר'ה להילחם אלו באלו, אם באמצעות אולמות הלוחמה בלייזר הפזורים ברחבי הארץ, ואם באמצעות שטחי ה"פיינטבול". ההנאה מובטחת!
  • בריכה מחוממת / קאנטרי – נכון, מסיבה בשלהי החורף לא מאפשרת שכשוכי בריכת קיץ או תחרות בניית ארמונות בחוף הים. אולם ברחבי הארץ שלל מתחמי בריכה וספא מחוממים, בהם תוכלו לערוך אירוע חמים ונעים.
  • קריוקי – למה לדבר, אם אפשר לשיר? מועדוני הקריוקי מצליחים ולא בכדי. מדובר באירוע שמח, משעשע, צבעוני וקצבי. רק שלא נפסיק לשיר!

 

 

הפקה עצמאית? סיכון מיותר!

בין אם על מנת להפיק אירוע חברה לסוף שנה על בסיס אחד מהרעיונות שלעיל ובין אם על מנת למצוא רעיונות נוספים ולהוציאם לפועל על הצד הטוב ביותר, ההמלצה שלנו – פנו אל המומחים והתקשרו עם חברת הפקת אירועים מקצועית. שיהיה בהצלחה!

 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות