אירוע הרמת כוסית – איך לתכנן?
אירוע הרמת כוסית – איך לתכנן?

אירוע הרמת כוסית – איך לתכנן?

זאת כבר הפכה למסורת עתיקת יומין וכזאת שאי אפשר לוותר עליה – לקראת חגי תשרי, פסח או מועדים ואירועים אחרים, מתקבצים כל העובדים יחד, מנשנשים כריכונים, מצחקקים בנימוס ומרימים כוס יין גבוה באוויר. אם גם אתם מתכננים אירוע הרמת כוסית בארגונכם ורוצים לדעת כיצד להפיק זאת על הצד הטוב ביותר, הגעתם למקום הנכון. להלן מספר דגשים שיעזרו לכם בארגון אירוע שכזה.   

 

מעל לכל – גישה ראויה

הבעיה ברבים מאירועי הרמת הכוסית טמונה ביחס לאירוע. בכל זאת, מדובר באירוע קצר, כזה שאינו דורש הפקה ממושכת ותכנון של חודשים ארוכים. אז זהו, שיחס כזה יגרום לכם לפשל באירוע שאין סיבה שלא יעבור חלק. אז לפני הכול, תנו לאירוע את היחס והכבוד לו הוא ראוי! מבחינת משך האירוע, באופן טבעי לא מדובר באירוע המתפרש על פני שעות רבות. יחד עם זאת, גם אירוע קצר מדי לא עושה רושם חיובי, כך שתשכחו מ-45 דקות ותכוונו יותר לאזור השעתיים פלוס.

 

מיקום החגיגה

ההחלטה הראשונה שצריך לקבל לגבי האירוע היא היכן לערוך אותו. חשוב לבחור במקום שמכבד את המעמד ולנסות לפגוע לטעמם של כמה שיותר מהעובדים שלכם. גם "לגרור" מאתיים עובדים מרחק של מאתיים קילומטר תהיה טעות מרה. האפשרויות הפופולאריות מכולן עבור אירוע הרמת כוסית הן אולם כנסים ואירועים, גן אירועים (מצוין לחודשי האביב הנעימים) וחוף הים (אפשר לשלב ולבחור אולם אירועים הנמצא בסמוך לחוף הים).

 

אוכל ושתייה

כמו בכל אירוע, גם כאן נושא האוכל והשתייה עומדים בראש הפירמידה. וכמה עצוב שרבים מידי מסתפקים אך ורק בכוס היין וכמה נשנושים מהסוג הפשוט ביותר. ואנחנו אומרים - מדוע לא להשקיע? לא מגיע לעובדים שלכם? אלפי חברות קייטרינג ישמחו להציג בפניכם תפריט טעים ומושקע, עם כריכונים מדהימים, מגשי פירות וירקות מעוצבים ועוד.

 

גם על נושא השתייה יש לתת את הדעת. אל תהיו בטוחים שהאולם שבחרתם מספק את כל סוגי השתייה (לעיתים רק מיצים, ללא מוגזים, או להיפך). מבחינת אלכוהול, כנראה שלא תצטרכו לרכוש ארגזי וודקה, אבל לאלו שלא מסתפקים בבירה או יין, כדאי שתהיינה אופציות נוספות ואיכותיות, ולא כאלה שניתן למצוא בכל פיצוציה קרובה.

 

באירוע עצמו...

אז מיקום – יש! אוכל ושתיה – יש ויש! אבל זה הכול? עדיף שלא! אירוע הרמת כוסית חייב לכלול גם מוסיקת רקע נעימה שתתנגן בין הנאומים וברכות המנהלים. אז החליטו איזה סגנון מתאים לכם, באיזו עוצמה ומתי נהנים מקצת שקט; גם סרטונים וקליפים משעשעים של העובדים הם תמיד דרך נפלאה לשבור את הקרח (ויש להיערך לכך מבחינת עזרים טכניים); וכמובן שתוספת של אומן מתחום כזה או אחר היא תמיד מבורכת.

 

לקראת סיום, נדגיש את חשיבות השכרתה של חברת הפקות לאירוע הרמת הכוסית. נכון, יש אירועים מסובכים יותר להפקה, אבל לא חבל ליפול דווקא באירוע שכזה רק בגלל חוסר רצינות וניסיון מצידכם? שיהיה לכם חג שמח! 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות