אירועי פרימיום – אירועים בטוב טעם!
אירועי פרימיום – אירועים בטוב טעם!

אירועי פרימיום – אירועים בטוב טעם!

בין שלל האירועים המתרחשים לאורך חיינו, יש כאלו ייחודיים במיוחד. אירועים אקסלוסיביים, יוצאי דופן ובלתי נשכחים, המלווים את בעלי השמחה, כמו גם את אורחיהם, לאורך זמן רב. אירועים אלו מכונים אירועי פרימיום, ובשורות הקרובות נכיר אותם יותר לעומק. מבטיחים לכם שתתלהבו.

 

אז מה זה אירוע פרימיום?

קשה להגדיר באופן מוחלט מהו אירוע פרימיום. יחד עם זאת, ניתן להבחין בקווים משותפים בולטים בין האירועים השונים. אירועי פרימיום הם אירועים בהם מתקיימת הקפדה יתרה על קיצו של יוד בכל אלמנט ופרמטר, לרבות התפריט, העיצוב, המוסיקה, האווירה והרוח הכללית. באירועים הללו אין מקום לטעויות, ודינה של טעות קטנה זהה לדינה של טעות גדולה. באירוע פרימיום הכול מתנהל בקלאס. הניחוח בינלאומי, הדיוק שוויצרי והאוכל? כוכב מישלן!

 

מאפיינים בולטים של אירוע פרימיום

אז מהם המאפיינים המרכזיים הקיימים כמעט בכל אירועי הפרימיום? הנה רשימה חלקית:

 

  • תפריט מגוון, עשיר ויוקרתי – זהו המאפיין הבולט מכולם. באירועי פרימיום לא תמצאו צי'פס ושניצלונים. כנראה שגם לא חומוס-טחינה. כאן האוכל משדר יוקרתיות מהמנה הראשונה ועד לקינוח. ניתן לערוך אירועי פרימיום צמחוניים או טבעוניים, אך האיכות חייבת להישאר בעינה. גם האלכוהול חייב להיות באיכות גבוהה.

 

  • עיצוב מרשים ואנין-טעם – גם בכל הקשור לעיצוב האולם או גן האירועים, אירועי פרימיום מתאפיינים בהקפדה על קטנה כגדולה. נכון, עיצוב הוא הרבה עניין של טעם אישי, אבל קיימים אלמנטים שונים שיוקרתם לא משתמעת לשתי פנים, ואותם תפגשו, בסבירות גבוהה, בסוג זה של אירועים. העיצוב מתבטא גם בתפריטים, בשבילי הכניסה, בעיצוב השולחנות, ברחבת הריקודים ואפילו בבתי השימוש. כמו שאמרנו, כל פרט חשוב.

 

  • מוסיקה ואווירה – עם כל הכבוד לעומר אדם ושות', כאן הדרבוקות פחות נותנות בראש, והבמה נשארת למוסיקה שקטה, קלאסית ונעימה. בכלל, האווירה באירועים מסוג זה משדרת משהו רגוע ואלגנטי בהרבה ממרבית האירועים הסטנדרטיים.

 

  • האורחים – כנראה שלא תפגשו באירועי פרימיום חבורות של צעירים משתכרים על הבר. גם אורחים בג'ינס וטי שירט הם מחזה פחות נפוץ באירועים הללו. גברים בחליפות, נשים בשמלות ערב. כמו שצריך!

 

כיצד לתכנן אירוע פרימיום כמו שצריך?

אם אירועים סטנדרטיים לא פשוט להפיק ולתכנן, אירועי פרימיום קשים וסבוכים פי כמה. לשם כך בדיוק נועדו חברות ההפקות המתמחות בתחומן, שלבטח יעשו עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. כמובן שחשוב לבחור מראש בחברה שמרכז עיסוקה הינו בתחום אירועי היוקרה, ולא כזאת שתסכים לעשות זאת עבורכם בשביל ההכנסה, למרות ניסיון מינימאלי (אם בכלל).

בתכנון אירועי פרימיום חשוב לרדת לפרטי פרטים, לייצר שפה ברורה ומשותפת בין בעלי האירוע לחברת ההפקות, לא להותיר שום מקום לספק ואף אבן לא הפוכה. חשוב להכין תכנית גיבוי לכל פרט בזרימת האירוע, ולוודא שאנשי המקצוע הינם הטובים ביותר בתחומם. זכרו – אירועים יש הרבה, אבל אירוע פרימיום הוא כזה שכולם זוכרים... בהצלחה!

 

 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות