אירועי חובה במהלך השנה
אירועי חובה במהלך השנה

אירועי חובה במהלך השנה

אירועים וחגיגות הם חלק בלתי נפרד מהשגרה השנתית בחברות ובתי העסק בישראל. ככה משיגים עובדים מלאי הערכה ובעלי מוטיבציה, צוברים חוויות וזיכרונות משותפים, ועל הדרך מציינים את החג המתקרב או השנה החולפת. אז על אילו אירועים לא כדאי לכם לפסוח לאורך השנה? על כך תקראו מייד.

 

הרמת כוסית בחגים

כשמביטים על לוח החגים היהודי, רואים שתמיד יש סיבה לחגיגה והרמת כוסית. החל מחגי תשרי, דרך חנוכה ופורים, ועד החג האמיתי של הילדים (פסח) וחג הגבינות (שבועות) - הרמת כוסית בחגים היא דבר שישמח כל עובד ועובדת. אז רגע לפני ראש השנה, יום לפני הדלקת הנרות, שבוע לפני שריפת החמץ – תארגנו אירוע קליל ומחויך, ותרוויחו את העובדים שלכם בכל פעם מחדש.

 

בהפקת אירוע הרמת כוסית בחגים חשוב לשמור על המעמד המכובד ולא להסתפק במינימום בלבד, רק בגלל שמדובר באירוע קצר וקליל. במילים אחרות, השקיעו בקייטרינג מכובד שייתן מענה גם לצמחוניים ולטבעונים; תשקיעו באלמנט בידורי נוסף (עם כל הכבוד לרמת הבידור של נאומי הברכה והרמת הכוסית עצמה) כמו סרטוני-עובדים משעשעים, מופע של אומן צחוק וכדומה; אל תשכחו מוסיקה, בין אם בווליום נמוך ברקע ובין אם ככוכבת האירוע בשלביו השונים; בקיצור, צרו אירוע שמכבד אתכם, את העובדים שלכם ואת החג שבפתח.

 

אירוע קיץ

קצת משעשע לדבר על אירוע קיץ במדינה שבה הלחות והטמפרטורה רבות מי יותר גבוהה במשך שמונה חודשים בשנה. ובכל זאת, רגע לפני שחופשת יולי-אוגוסט באה על ילדינו לטובה ועלינו קצת פחות, כדאי לחגוג את זה באירוע מלא בריזה אחרונה, משקאות קיץ קלילים ואם אפשר מים (בריכה, ים, אגם, מעיין) – מה טוב.

 

בהפקת אירוע קיץ חשוב לקחת בחשבון את החום המייגע ולהימנע מקיום אירוע בסביבה שתגרום לעובדים שלכם להשתמש במפיות אוכל כמגבוני זיעה. מזגן – חובה, אז יערות, אתרי טבע ודומיהם, כדאי לשמור לאירועי פסח או חנוכה. אירועי קיץ מטבעם קלילים יותר, אז דאגו למנות אוכל מהסוג שלא גורם לאדם הממוצע לרצות לישון למשך שבועיים עם סיום האכילה שלהם, לעיצוב צבעוני ושמח, למוסיקה מקפיצה ולפינוקים קרים ושווים במיוחד (ארטיקים, גלידות, אבטיח וכל מה שביניהם).

 

אירוע סוף שנה

לא, אנחנו לא מצפים שב-31.12 תבלו את שעות הערב עם עמיתכם למשרד ואף תגדילו לעשות עם נשיקה בחצות לעובד'/ת המצטיין/ת. אבל את סיום השנה האזרחית בהחלט מומלץ לחגוג באירוע מלא אורות ונצנוצים, שבו גם תוכלו להציג את נתוני השנה שעברה ואת הציפיות שלכם מהשנה הבאה. חשוב לדאוג לכל פרטי ההפקה (בחירת מקום, אומן אורח, קייטרינג וכו') מבעוד מועד, כי מדובר בתאריכים מבוקשים במיוחד.

 

הפקת אירועים לעובדים היא עניין סבוך מבחינות רבות. רוצים לפשט לעצמכם את החיים? אל תשברו את הראש לבד. שכרו את שירותיה של חברת הפקות, ותיהנו מאירוע מתוקתק ומשקט נפשי רב. מניסיון, זה שווה את זה.

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות