אירועים בעידן החדש – הפקת אירוע בעידן הפוסט קורונה
אירועים בעידן החדש – הפקת אירוע בעידן הפוסט קורונה

אירועים בעידן החדש – הפקת אירוע בעידן הפוסט קורונה

 

השתוללות מגפת הקורונה ברחבי העולם החל מסוף 2019 שינתה את כללי המשחק בעולם האירועים. בין לילה עולם האירועים הדינמי והגרנדיוזי שכלל הפקות עבור אלפי משתתפים, עשרות ספקים ועובדים הושבת ונוטרל כאילו לא היה קיים. חברות הפקה אשר הורגלו לפעול במתכונת רחבת היקף לפתע מצאו עצמן מול שוקת שבורה. מה עושים עכשיו?

 

פוסט טראומה קולקטיבית

השנה 2021 וההתרגשות בעיצומה, אחרי ניטרול ממושך שנבע מאילוצי רגולציה, וכן כפועל יוצא של מגפת הקורונה אשר יצרה פוסט טראומה קולקטיבית, סוף סוף מחמים מנועים לקראת חזרה לפעילות. האם השוק בשל? האם הלקוחות יוכלו להתגבר על המכשול הפסיכולוגי שנובע משנת 2020 הטראומטית?

 

ובכן התשובה מטבע הדברים איננה חד משמעית. ארגונים מנוהלים על ידי אנשים, וככאלה הם שונים באופן התנהלותם ובאופן קבלת ההחלטות. כחברת הפקות אנו ערוכים לכל תרחיש עבור כל ארגון. תפקידנו למצוא פתרונות יצירתיים גם בעתות משבר (בכפוף למגבלות) בדומה לשגרה.

 

הפקת אירועים בשגרת פוסט קורונה

כחברת הפקות אנו מוצאים יתרון אחד בודד בשנת 2020, היכולת להיערך ולתכנן ובזה אנו מתמחים (בכל זאת חברת הפקות). בחודשים אלו אנו שוקדים על בניית קונספטים מיוחדים לקראת החזרה לשגרה. שנה זו עבורנו היא שנת תכנון וחידוש, בדיקה והתייעלות אשר יאפשרו לנו להיערך בכל היבט אפשרי, גדול כקטן, לקראת החזרה לשגרת הפוסט קורונה.

 

התחשבות בפרטים הקטנים, ברמת הפרט בכל אירוע. בכל זאת לצד הטראומה הקולקטיבית אנו זוכרים שכל אירוע אליו מתכנסים אלפי אנשים מורכב מהרבה מאד אורחים כאשר כל אורח הוא עולם ומלואו.

 

עידן חדש בהפקת אירועים או זיכרון אנושי קצר

כל משבר הוא הזדמנות לצמיחה. אנו מאמינים בזה בלב שלם. בנוסף לכך אנו מאמינים שכל טראומה צורבת בנו משהו שניקח איתנו הלאה, ולכן אל לנו לחשוד שדברים יישארו בדיוק כפי שהיו מיד כשנחזור לשגרה. מדובר בתהליך שיארך זמן, ידרוש הערכות והתאמות על מנת שאירועים ירגישו בטוחים לרוב הגורף של המשתתפים. עם זאת, הזיכרון האנושי קצר, ומנגנוני ההישרדות שלנו מאפשרים לנו להניח לטראומות ולהתקדם אל העתיד מנוסים יותר, שקולים יותר ומפוחדים פחות. רובנו רוצים כבר לחזור אל המוכר ואהוב.

 

לסיכום, בסופו של יום הזמן אינו עומד מלכת, הכל עובר. החיים דינאמיים. עידן הקורונה יחלוף ויותיר צלקות וזיכרון. אנחנו נבחר לקחת מעידן זה את אשר יעזור לנו לבנות ולהיבנות ולהתקדם אל עבר אתגרים חדשים. אל עתיד חדש של אירועים מלאי שמחה ואושר.   

 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות